Uczciwie. (1) Są plusy i minusy, jak zawsze. Zacznijmy od plusów : miłe miejsce, świetna... k8 Salon fryzjerski (1) Bardzo miła obsługa, p. Agnieszka fachowa ręka stworzyła na mojej głowie to... gigi Studio Paznokcia (1) Bardzo dziękuję za profesjonalne wykonanie usługi. Szczerze polecam. marianna
Mój ulubiony fitness club. (1) Jest to moj ulubiony fitness club! Super atmosfera. Polecam przede wszystkim... Sara POLECAM KAŻDEMU (1) WITAM JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ P. AGNIESZKI I NIE ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIĄ... Becia Polecam wszystkim bez wyjątku! (2) Klub godny polecenia, chodzę tam od 2007 roku z przerwami, atmosfera od... Sylwia B. 3 razy na nie (4) po 1. Zimno jak cholera. Po wyjściu z kabiny musiałam szybko się ubierać.... jotuska wizyta w "salonie" fryzjerskim (2) to moja pierwsza wizyta u fryzjera i ostatnia. Po przeczytaniu pochwał pod... niezadowolona z przymozeniem oka. (1) za namowa kosmetyczki skozystalam z uslug fryzjera. bylam bardzo... Marietta i tak i nie (1) korzystam co jakiś czas, bo odpowiada mi lokalizacja, jeśli chodzi o... musli Recepcja !! (3) Korzystam z oferty klubu od poczatku jego istnienia i z przykrością muszę... Anka Moze byc lepiej (5) Niestety mimo checi moja srednia ocena to"4"; obsługa jest ale najczesciej... W-e Janusz - opinia (1) Napiszę tak. Takie pisanie na forum to dziecinada. Każdy wiek jak wygląda i... Janusz 5. (1) Polecam spinning. Największy wycisk u Gracjana. Rzeczywiście zapisy to... P. parę ważnych rzeczy (2) Atmosfera jest super, przytulnie, miło. Większość czasu spędzam na spinnigu u... spining_rulez nie jest dobrze (1) Moje pierwsze wrażenie po wejściu na siłownię : - ciasnota , dwie osoby nie... homer Masakra (5) Dobra rada dla Pana Konrada niech pan w końcu ruszy tyłek od laptopa masakra... karina Asia jest the best! (3) Uczęszczam do klubu od kilku lat, regularnie. Chodzę na zajęcia z aerobicu,... fitneska Pani Wiola - Kosmetyczka fit Zone ! (1) Jeśli szukacie dobrej kosmetyczki to polecam Panią Wiolę , która swój gabinet... aga super fryzjer (3) polecam fryzjera w fitness klubie fit zone naprawde byłam u pani magdy i mam... kamila