Stanisław Mowinski - ocena (1) Bardzo profesjonalna rehabilitacja miła obsługa. Polecam wszystkim którzy... Stanisław Mowinski Natalia Kruss - ocena (1) Super obsługa , odpowiedni czas, skuteczność i profesjonalność tym... Natalia Kruss Klaudia - ocena (1) Bardzo dobra i profesjonalna Klaudia
RenaKot - ocena (1) Personel bardzo profesjonalny. Obsługa miła i szybka. Cierpliwa i wyrozumiała RenaKot Wdzięczna - ocena (1) Polecam profesjonalna opieka i mila atmosfera. Warto było się pojawić,... Wdzięczna Rafał - ocena (1) Znakomita fizjoterapia, na którą trafilem z uwagi na przebyta operacje... Rafał Marcin - ocena (1) Świetny gabinet i cudowni fizjoterapeuci Marcin Robert - ocena (1) Polecam wszystkim szukającym bardzo dobrego gabinetu Robert Iza - ocena (1) Polecam. Profesjonalizm, miła atmosfera, przystępne ceny to cechy które... Iza Wojtek - ocena (1) Bardzo dobrze, nowocześnie wyposażone gabinety. Wykwalifikowana kadra. Pani... Wojtek Daniel - ocena (1) Profesjonalny masaż oraz indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb.... Daniel Natalia - ocena (1) Gorąco mogę polecić Fizjo-Park ponieważ tj. wspaniały gabinet... Natalia Danuta - ocena (1) Zgłosiłam się do Fizjo Park po zabiegu ortopedycznym haluksa i założeniu... Danuta Michał - ocena (1) Profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta :) Michał Maciej - ocena (1) Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Jestem po fizjoterapii łokcia... Maciej Monika - ocena (1) Profesjonalne podejście do pacjenta, fizjoterapeuci z dużą wiedzą i... Monika Kinga - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, obsługa niezwykle miła i profesjonalna,... Kinga Monika Sadowska - ocena (2) Wykwalifikowana kadra z dostosowaniem potrzeb do pacjenta. Dziekuje Monika Sadowska Melania - ocena (1) Super miejsce, super specjaliści, a do tego ładne wnętrze. Gorąco polecam! Melania Marcin - ocena (1) Trafiłem do fizjo parku po kontuzji złamania kości śródręcza. Terapeuci... Marcin