Żaneta - ocena (1) Super super super.. Jestem bardzo zadowolona.. Żaneta Marcin - ocena (2) Bardzo polecam Patryka. Chodzę na terapię szczękową! Marcin Mieczysław - ocena (2) Świetny gabinet i profesjonalna obsługa Mieczysław
Beata - ocena (2) Świetni specjaliści z wyczuciem i wrażliwością na obolała osobę . Czułam się... Beata Wojciech - ocena (2) Od pierwszej wizyty czułem, że jestem we właściwym miejscu. Profesjonalne... Wojciech Ania - ocena (2) Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam! Ania Paweł - ocena (1) Najlepsi terapeuci! Mega postępy po terapii. Polecam terapie stomatologiczna Paweł Bartosz - ocena (1) Profesjonalne podejście, indywidualizacja rehabilitacji oraz poświęcenie... Bartosz Joanna - ocena (1) Fantastyczna opieka! Bardzo profesjonalna obsługa, wykwalifikowany personel,... Joanna Paweł Żukowski - ocena (1) Bardzo dobra i profesjonalna obsługa Paweł Żukowski Maciej - ocena (1) Wiedza, doświadczenie, świetne wyposażenie... Pełen profesjonalizm! Maciej Wojciech - ocena (1) Bardzo profesjonalna i przystępnie cenowo Klinika. Jestem z żoną stałym... Wojciech Wojciech - ocena (1) Chodzę regularnie na masaże relaksujace. Polecam Panią Klaudię! Wojciech Patrycja - ocena (1) Super placówka na poziomie. Kompleksowa, profesjonalna rehabilitacja, a... Patrycja Anita - ocena (1) Najlepsze, najbardziej profesjonalne centrum fizjoterapii w Trójmieście!... Anita Jakub - ocena (1) Byłem w 3 klinikach ale dopiero tu mnie dobrze zdiagnozowali i wyleczyli.... Jakub Weronika - ocena (1) Piękne wnętrza i jeszcze lepsi fizjoterapeuci! Polecam Panią Klaudię! Weronika Kasia - ocena (1) Bardzo polecam centrum Fizjo Park. Jako Jedni z nielicznych mają Indibe co... Kasia Mateusz - ocena (1) Polecam wszystkim! Pani Małgorzata to prawdziwy cudotwórca. Wystarczyło kilka... Mateusz Robert - ocena (1) Świeże ciało, świeży umysł Robert