Pomoc na najwyższym poziomie (1) Zawsze,przynajmniej tak mi się wydawało byłem wysportowanym facetem. Jednak... Paweł E. bardzo fajny program ćwiczeń (1) Trener Kuba ma świetny program, za każdym razem są inne ćwiczenia, mocno się... Aga POLECAM WSZYSTKIM,KTORZY CHCA SCHUDNĄĆ (1) Zajęcia u Łukasza rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Moim celem była poprawa... Arleta
Jest świetnie!! (1) Mimo,że kosztowało mnie to niesamowicie dużo silnej woli to przełamałem się i... Marek D. Polecam!!!!!!!!! (1) Dobrze,że jesteście Trenerzy. Dzięki wielkie za pomoc Łukaszowi i Kubie.... Rysiek Zaufanie!!!! (1) Przeczytałam wszystkie opinie i zgadzam się z nimi w 100%. Trener Kuba to... Jadwiga Wielkie pozytywne zaskoczenie!!!! (1) Przyznam się,że nie do końca byłam przekonana do prywatnego trenera. Namówiła... Krystyna R. Super sprawa (1) Do trenera Kuby trafiłam z portalu trójmiasto właśnie. Zawsze chciałam... Ola REWELACJA (1) Polecam w 100%. Treningi indywidualne dopasowane do potrzeb i możliwości.... Karolina SUPER!!! SUPER!!!! SUPER!!!! (1) Moje noworoczne postanowienie właśnie się spełniło. Na początku roku ważyłam... Jola Nie wiem,jak dziekować. (1) Zacznę tak: Start-16.12.2010- 112 kg Obecnie-30.01.2011- 102 kg Dziękuję... Adam POLECAM (1) Witam, Świetny sposób dla osób, którym brak mobilizacji do samodzielnych... Tymon Monika - opinia (1) Dziękuje!!!!!!!!! Od paru lat próbowałam pozbyć się zbędnych kilogramów.... Monika 100% (1) Pełen profesjonalizm. Szybko nabrałam sylwetki, o której zawsze marzyłam, a... Aneta Rewelacja!!!!!! (1) Po wielu latach bezruchu znalazłam kogos kto pomógł mi przezwyciężyć... Karina Asik - opinia (1) Trening zaczęłam 1 m-c temu i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Osobisty... Asik REWELACJA (1) TO NIEPRAWDOPODOBNE JAK SZYBKO I PŁYNNIE MOŻNA ODDZIAŁYWAĆ NA CIAŁO... Andrzej P.