POLECAM !! :-)) (1) Dzięki Magdzie powraca mi moja pasja, jaka jest sport! :) codziennie mam... Marlena Trening (1) Trening przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób trener ma duzą wiedze na... Paweł Mistrzostwo -polecam treningi z Magdą (1) Swoją przygodę z systematycznym treningiem rozpoczęłam 4 miesiące temu.... Joanna
PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE (1) Mam 42 lata, dyskopatię, hashimoto i otyłość. Problemy pojawiły się 4 lata... Łucja Precyzyjnie, konkretnie i dla mnie!!! (1) Zdecydowałam się dodać opinię już po kilku treningach bo nigdy nie miałam... Milena TOTAL WOW! (1) First of all I must confess I have never been so thankful to anybody in the... Dorothy Rewelacja (1) Dzięki trenerowi Kubie Przedpełskiemu wracam do dawnej formy i kondycji. Po... Barbara Pozytywna energia... (1) Od 1,5 roku mam przyjemność pracować z Kubą Przedpełskim, jest... Dżasta POLECAM! (1) Jestem pracującą studentką, która postanowiła zdawać do Policji. Moja... IZa Naprawdę warto (1) Najpierw o plecach. Pracuje w banku i chronicznie boli mnie krzyż. Byłem na... Marcin Aż chce się więcej ćwiczyć, DOKTORKU!!! (1) Byłam zła na cały świat, kiedy nie mogłam doprowadzić swojego ciała do figury... Mtylda Chłopaki są naprawdę genialni!!! (1) Na spotkaniu konsultacyjnym Łukasz przeprowadził wywiad i to mi się... JOANNA Kuba,jestes wspaniały. Dzieki !!!!! (1) Dzieki treningom pod fachowym okiem Kuby,poprawilam wszystkie mozliwe... Klara Niesamowicie nakręcające!!!!!!!! (2) Dla mnie wszelkiego rodzaju aktywnośc fizyczna zawsze kojarzyła się,a także w... Kornelka ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY !!! :) (1) Na początku będę pisać w czasie przeszłym :). Byłam otyła, nie miałam... Tamara Polubiłem wycisk !!!!!!!!! (1) Niezdecydowanym i zastanawiającym się nad taką formą treningu mówię krótko-... Paweł Aleksandra - opinia (1) Dwie rzeczy chciałam tak naprawdę podkreślić. Po pierwsze - nie wiem do tej... Aleksandra Polecam każdemu! (1) Wysiłek fizyczny zawsze mnie pociągał. Uważałam, że to jest po prostu fajne.... Asia Sluszna decyzja!!!!!! (1) Pracuję jako księgowa,więc przed komputerem i papierami potrafię przesiedzieć... Krystyna 1,5 godziny tylko dla mnie (1) 3-4 treningi w tygodniu po 1,5 godziny z Kuba to czasami za malo. To... Mirka