Są świetni! (1) Również i ja miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez... Rysiek Wysiłek i pot = efekty (1) Gdy kondycja jest daleka od przeciętnej i zdajesz sobie sprawę że czas na... Tomek S. Profesjonalizm, gigantyczne doświadczenie i mega atmosfera (1) Jeśli chcesz poprawić kondycję ( od 0 ) oraz schudnąć np. 10 kg, zmniejszyć... Jakub
Polecam (1) Wspaniali ludzie z MISJĄ. Pełne profesjonalizmu podejście do tego co robią.... Ludwik "Krew pot i łzy" (1) To mogą Ci zaproponować Magda i Łukasz. Znakomite podejście do ludzi,... Wojtek Sympatyczni i wymagający. (1) Trzy miesiące ćwiczeń w ramach programu EkstraFan3 umożliwiły powrót do... JANUSZ opinia (1) Są cudowni polecam wszystkim Filip Wiśniewski Pełny profesjonalizm i ludzkie podejście (1) Pod czujnym okiem Magdy i Łukasza miałem okazję ćwiczyć 3 miesiące. W tym... Krzysztof Krew pot i łzy (1) To jest to co mogą Ci zaoferować ci ludzie. Jeśli chcesz poprawić swoją... Wojtek Gorąco polecam (1) Gorąco polecam zajęcia Łukaszem i Magdą , pełen profesjonalizm w każdym calu... Piotr NAPRAWDĘ WSPANIALI LUDZIE!!! (1) Uczestniczyłem w programie EXTRAFAN, który niedawno się zakończył. Ale mam... Tomek AK (1) Fajni instruktorzy, przygotują program ćwiczeń pod kątem twoich możliwości,... Adam pod czujnym okiem fachowca (1) Ćwiczyliśmy z Magdą i Łukaszem pod ich okiem 3 miesiące. Zróżnicowane ćwiczeń... Michał Super team (1) Znają się na rzeczy. Poważnie podchodzą do treningu. Pełni energii która... Michał Praktyka, wiedza + odpowiednie podejście (1) Oni po prostu robią to dobrze!!! Z nimi aż chce się ćwiczyć- poważne... Marcin Super prowadzący, super oferta (1) Super prowadzący, super oferta Grzegorz POLECAM (1) Szczerze polecam! Łukasz super podejście, motywacja i wiedza. W bardzo... Pat Super współpraca (1) Miałem przyjemność ćwiczyć pod okiem Łukasza przez 8msc-3x w tyg.. Trening... Maciej Najlepsi w 3mieście!!! (1) Pełne pasji podejście do tego czym się zajmują, sprawia, iż ćwiczenia u Nich... Łukasz Polecam😀 (1) Zajęcia z Magdą to czysta satysfakcja😀 Pełen katalog zróżnicowanych... Darka