Szacunek Kuba!!!!! (1) Szacunek dla trenera Jakuba Przedpelskiego. Czlowiek z pasja,ktora potrafi... Jarek Kolosalna zmiana na lepsze (1) Decyzja o podjęciu współpracy z trenerem personalnym zajęła mi niemało czsu.... Gonia Kazdy bedzie zadowolony (1) Pod opieką trenera osobistego Kuby ćwiczę już 13 miesięcy. Jest trenerem... Artur
Jacek K. - opinia (1) JESTEM BARDZO ZAJĘTA OSOBĄ I BARDZO CIĘŻKO BYŁO MI ZACZĄĆ. W DODATKU JUŻ OD... Jacek K. Schudłam już 17 kilogramów !!!!!!! (1) Witam. Wszystko co można napisać o Kubie zrobili moi poprzednicy. Trafiłam do... Gryczka Lepiej przekonać się osobiście (1) Znam obu Panów 1,5 roku. Przekonuję się z treningu na trening, że mogę coraz... Gosiek B. Zdecydowanie godne polecenia!!!! (1) Już pierwsza rozmowa telefoniczna (trwała prawie 30 minut :) uzmysłowiła mi,... Elwira Polecam (1) Podziękowania dla Kuby za kilkumiesięczną współpracę,a przede wszystkim za... Magdalena F Dzięki trenerze Kuba - Robert (1) Witam, z trenerem osobistym Kubą spędziłem na ciężkiej pracy w siłowni około... Robert 100% Satysfakcji (1) Wszystko sie tutaj zgadza. Super trenerzy, Kuba i Lukasz. Super atmosfera i... Kaska Mozna i naprawde warto (1) Moje trenowanie to pasmo upadkow i wzlotow. Upadkow spowodowanych prsede... Andrzej Tego szukałem!!!!!! (1) Jestem facetem po 30-tce,a moja kondycja jeszcze kilka miesięcy temu... Jurek REWELACJA!!! (1) Miało być tylko paro tygodniowe przygotowanie do nart. Było ponad pół roku... Basia Zmiana o 180 stopni (1) Pracuje na stanowisku kierowniczym,niekiedy po 10-12 godzin dziennie.... Marcin Sz. Warto było trochę poczekać (1) Na miejsce u trenera Kuby,musiałam poczekać prawie 1,5 miesiąca. Nie miał... MARIA Nieprawdopodobne efekty!!!!!! Dziekiuje Kuba!!!!!! (2) Napisze krótko. Trener Kuba to geniusz w tym w fachu. Ważyłem 124 kg i... Mariusz Nie ma lepszego trenera niż Kuba!!! (1) Zasiadłam do napisania tej opinii i mnie zablokowało, ponieważ mam tyle... Alutka Świetny trener,silna wola oraz zaangażowanie to droga to sukcesu (1) Kilka dni temu skończyła się moja półroczna przygoda z Optimal Trener.... Klaudiusz Jestem zachwycony!!!!! (1) Nigdy nie należałem do osób wysportowanych, mało tego nawet najmniejszy... Adam To jest to czego szukałam!!!!! (1) Trenuję z Kubą od połowy lipca. O efektach nie będę się rozpisywała bo... Kasia