Fryzjerzy z Garnizonu

Fryzjerzy

Gdańsk, Mirona Białoszewskiego 5

Magdalena F - opinia (2) 1 raz byłam na swojej wizycie u P.Małgosi w piątek .Pojechałam z brazowym... Magdalena F Straszne (1) Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Pani przyjmująca telefon została... Aleksandra Żak Zadowolona klientka (1) Świetnie dobrany kolor. Wysoka jakość używanych kosmetyków. Miła atmosfera.... Karola
Polecam :) (1) Jestem mega zadowolona. Pani Natalia to prawdziwa artystka. :) Przyszłam z... Neska Fryzura nieprzypomina niczym fryzury ze zdjecia (1) U pani Izy bylam trzy razy na scinaniu i keratynowym rozswietlaniu wlosow.... Ewelina Godne polecenia (2) Serdecznie polecam Pana Sebastiana. Konkretny i mega sympatyczny fryzjer.... Magdalena Nie polecam (1) Nie jestem zadowolona z koloru, ceny nieadekwatne do jakości usług Ola Nie polecam. (1) Nie jestem zadowolona z usługi.Być moze Pani Iza jest ok, ale cała reszta... A. Najlepsza fryzjerka (1) Gorąco polecam Atelier Garnizon oczywiście Panią Izę. Odpowiednia osoba na... Martyna z Gdyni Atelier Garnizon (1) Iza Wytrążek to najlepsza fryzjerka na świecie, a Pani Sylwia jest przemiła.... Angelika opinia (1) Byłam po raz pierwszy w salonie , trafiłam do Pani fryzjerki ,ktorą miala... iza pozdrawiam (1) po prostu profesjonalna, nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam blondynka Super salon (1) Salon, do którego przyjdziesz odpocząć i wyjdziesz piękna. Profesjonalna... Sylwia Izabela Wytrążek (1) Pani Izabela jest najlepsza! Już od kilku lat korzystam z jej... Justyna Polecam! (1) Iza jest profesjonalistką! Wie, jak potraktować włosy, używa świetnej jakości... Basia Rozczarowana (1) Nie polecam. Niby salon w modnym miejscu, niby młoda fryzjerka, która powinna... Nie polecam. Polecam (1) Serdecznie polecam ten salon. Jestem klientka Pani Izy od kilku lat i za... Iga Polecam!!!! (1) Wyjątkowe miejsce na fryzjerskiej mapie Trójmiasta. Profesjonalizm, miła... Nonnea Polecam (1) Bardzo fajna profesjonalna obsługa, szczególnie polecam Izę-jest niesamowita,... Magda IZABELA WYTRĄŻEK NAJLEPSZA!!! :) (1) Z Iza znamy się już jakiś czas, odkąd została mi polecona przez koleżankę nie... Monika