GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Wiktoria - ocena (1) Egzamin zdany za 1 razem. Miałam instruktora Szymona, przygotował mnie bardzo... Wiktoria Justyna - ocena (1) Zdałam za 1 razem, dobrze zostałam przygotowana oraz jest indywidualne... Justyna Natalia - ocena (1) Zarówno kurs teoretyczny, jak i praktyczny pozwoliły mi się przygotować... Natalia
Antek - ocena (1) Bardzo polecam GDPrawko, wykładowcy świetnie tłumaczą wszystkie zasady ruchu... Antek Mateusz - ocena (1) Gorąco polecam GDprawko , dokupione 10 godzin do przygotowania na egzamin... Mateusz Maciej - ocena (1) Wszystko ok. Konkretne i solidne przygotowanie do egzaminów państwowych. Oba... Maciej Maksymilian - ocena (1) Pan Artur to sympatyczny instruktor. Szczególnie cenie duże doświadczenie i... Maksymilian Nina - ocena (1) Polecam serdecznie naukę jazdy w GD Prawko! Miałam ogromne szczęście trafić... Nina Jan - ocena (1) Wszystko super, lekcje dużo dają, wszystko zdane za pierwszym razem Jan Zuzanna - ocena (1) Firma godna polecenia! Jeździłam z instruktorem Arturem. Wszystko tlumaczył... Zuzanna Paulina - ocena (1) Bardzo polecam Gdprawko. Zajęcia teoretyczne prowadzone klarownie i w luźnej... Paulina Lucy - ocena (1) Polecam szkółkę. Bardzo miła obsługa, świetny kontakt, teoria prowadzona w... Lucy Kasia - ocena (1) Wykłady z teorii przebiegły w miłej atmosferze. Pan Artur jest bardzo dobrym... Kasia Oleksandr - ocena (1) Nigdy w życiu nie jeździłem samochodem, ale po 30 godzinach z Panem Arturem... Oleksandr Konrad - ocena (1) polecam te szkołe wykłady na najwyższym poziomie a jako instruktora polecam... Konrad Magda - ocena (1) Bardzo dobra szkoła jazdy, uczyłam się od września 2023 do maja 2024. Zdałam... Magda Maciej - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu nie zdecydowanemu tę szkołę jazdy... Maciej Karolina - ocena (1) Polecam tę szkołę w 100%! Podczas jazd miałam szczęście trafić na Pana Artura... Karolina Maks - ocena (1) Bardzo polecam szkółkę GDprawko teoria na wysokim poziomie , Pan Adam złoty... Maks Emilia - ocena (1) Świetna szkoła nauki jazdy, która potrafi na bardzo wysokim poziomie... Emilia