GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Dominika - opinia (1) Z całego serca polecam szkołę jazdy gd prawko. kurs rozpoczęłam w połowie... Dominika Martyna - opinia (1) Super szkolka, szybki i wygodny kurs. Serdecznie chcialabym polecic... Martyna Wiktoria Leśniewicz - opinia (1) Jestem naprawdę zadowolona, super podejście, przyjemna atmosfera i wszystko... Wiktoria Leśniewicz
Nikola - opinia (1) Jeździłam z super miłym Panem Grzegorzem:) którego mogę z całego serca... Nikola Serhii Yehoshyn - opinia (1) Polecam!) Grzesiek najlepszy instruktor ️ Serhii Yehoshyn Daniel - opinia (1) Super, miła atmosfera podczas jazd. Miałem przyjemność jeździć z instruktorem... Daniel . - opinia (1) Polecam! Zaczelam luty 2023, zaraz koncze, super szkolka . Filip - opinia (1) Polecam serdecznie tą szkołę jazdy!!Jestem już po egzaminach,wszystko zdane... Filip Izabela W. - opinia (1) Szkoła Jazdy GdPrawko oferuje kurs w postaci zakupu vouchera i dzięki takiemu... Izabela W. Jakub K - opinia (1) Gorąco polecam szkołę GD prawko.Cały kurs przebiegł bardzo szybko i... Jakub K Michał - opinia (1) Cały kurs przebiegł fantastycznie. Według mnie oraz kilku innych znajowmych... Michał Bartek - opinia (1) Kurs przeprowadzony w bardzo szybki i przyjemny sposób. Wszystko było... Bartek Patryk Nowaczyk - opinia (1) Bardzo polecam,bardzo dobra atmosfera,wykłady sprawnie przeszły No i... Patryk Nowaczyk Klaudia - opinia (1) Kurs w całości na bardzo wysokim poziomie. Jazdy z instruktorem Grzegorzem to... Klaudia Sylwia - opinia (1) Serdecznie polecam firmę GDprawko! Oceniam jazdy dodatkowe z panem Adamem. Od... Sylwia Sara - opinia (1) Najlepszy instruktor , którego każdy sobie marzy to Klaudia ! Komfortowa... Sara Kasia - opinia (1) Bardzo polecam szkołę. Merytorycznie przeprowadzone szkolenie teoretycznie.... Kasia Krzysztof M - opinia (1) Prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Trafiłem na Piotra, który jako... Krzysztof M Mateusz - opinia (1) Super podejście do kursanta, teoria przeprowadzona w bardzo prosty i fajny... Mateusz Ola - opinia (1) Po 13 latach po zrobieniu kursu zdecydowałam, że podejdę do egzaminu i dzięki... Ola