GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Oskar - opinia (1) Bardzo polecam szkółkę a konkretnie pana Artura od jazd, bardzo dobrze... Oskar Hubert - opinia (1) Zdałem za pierwszym razem bez większego stresu. Artur jest świetnym... Hubert Wiktor - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Polecam instruktora Waldka. Jest on spokojny oraz... Wiktor
Marcin - opinia (1) Gorąco polecam szkołę. Teoria szybko i przyjemnie mija. Czas spędzony na... Marcin Patrycja - opinia (1) Bardzo polecam! Zajęcia weekendowe (czerwiec/lipiec 2022) były prowadzone... Patrycja Ada - opinia (1) Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Uczestniczyłam w kursie... Ada Klaudia - opinia (1) Część teoretyczna czyli wykłady - super. Były one prowadzone przez Pana Adama... Klaudia Cyprian - opinia (1) Pan Waldek to naprawdę rzetelny instruktor, miło spędzone godziny na nauce... Cyprian Gosia - opinia (1) Polecam instruktora Artura, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu.... Gosia Michał Bartoszuk - opinia (1) Lepszego instruktora nie mogłem trafić nauczy każdego jak zachowywać się na... Michał Bartoszuk Mateusz - opinia (1) Super szkoła jazdy wszystko zdane za pierwszym razem ;) Mateusz Marcin - opinia (1) Wyrobiłem cały kurs z osk as(s), dodatkowe godziny... I słabo. Zapisałem się... Marcin Aleksandra - opinia (1) Jeździłam z Arturem, polecam bardzo!! Świetne przygotowanie do egzaminu:) Aleksandra Kasia - opinia (1) Serdecznie polecam szkołę jazdy GDprawko, a zwłaszcza instruktora Pana... Kasia Adrian - opinia (1) Klaudia jest najlepszym instruktorem! Uczy i tłumaczy w taki sposób, że... Adrian Magda - opinia (1) Nie mogę dać innej oceny, niż 6 gwiazdek. :) Moja droga do zdobycia prawa... Magda Justyna - opinia (1) 1. Część teoretyczna - bardzo ciekawie poprowadzone zajęcia przez p. Piotra.... Justyna Paulina - opinia (1) Z całego serca polecam GDprawko, a szczególnie nauki jazdy z Piotrem i... Paulina Natasza - opinia (1) Super szkoła jazdy, zajęcia praktyczne z Panem Grzegorzem w bardzo miłej... Natasza Kasia Bucholc - opinia (1) Z calego serca polecam GD Prawko! Sytuacja życiowa zmusiła mnie do zrobienia... Kasia Bucholc