GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Milena - opinia (1) Trafiłam na jazdy z panem Arturem po kilkuletniej przerwie i przygotował mnie... Milena Piotr - opinia (1) zajęcia praktyczne z Panem Arturem, przyjemna atmosfera, duża wiedza... Piotr Natalia - opinia (1) Polecam tę szkołę jazdy. Wszyscy ludzie bardzo mili i przyjemni:) Wszystkie... Natalia
Oskar Wojdyło - opinia (1) Bardzo dobra szkółka, zajęcia praktyczne z Panem Łukaszem Szałkowskim... Oskar Wojdyło Joanna - opinia (1) Kurs weekendowy fajnie zorganizowany, nauka bezstresowa. Kontakt z biurem... Joanna Kuba - opinia (1) Bardzo polecam instruktora Łukasza. Pełen profesjonalizm w połączeniu z... Kuba Kasia - opinia (1) Lekcje miałam z instruktorem Łukaszem, wszystko odbywało się w super... Kasia Daniel Stelęgowski - opinia (1) Instruktorzy mili i opanowani. Sam kurs zacząłem w lipcu - 30 godzin jazd z... Daniel Stelęgowski Mateusz - opinia (1) Znajoma poleciła mi Gd prawko po czym trafiłem na tego samego instruktora -... Mateusz Asia - opinia (1) Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam pod skrzydła Klaudii. Trochę bałam się... Asia Krzysztof - opinia (1) Super pan Tomek najlepszy ze wszystkich egzamin za 1 razem i to upani Czeslawy Krzysztof Sebastian - opinia (1) Polecam GDprawko a w szczególności instruktora Grzegorza :) Prawko zdane! :) Sebastian Monika - opinia (1) Polecam! Cały kurs przebiegł bezproblemowo, szybkie terminy rozpoczęcia jazd... Monika Monika - opinia (1) Po kilku nieudanych próbach zaliczenia egzaminu wewnętrznego postanowiłam... Monika Janek - opinia (1) Bardzo miły i pomocny instruktor pan Waldek. Polecam każdemu, który chce jak... Janek Ola - opinia (1) Bardzo polecam jazdy z Panem Arturem,ponieważ jest to najlepszy i najbardziej... Ola Paweł - opinia (1) Zdane bezblednie za pierwszym razem, wszystko dzieki instruktorowi... Paweł Natalia - opinia (1) Pan Artur to świetny instruktor. Ogrom wiedzy i umiejętność jej przekazania... Natalia Wojciech - opinia (1) Polecam serdecznie szkołę GDprawko i jazdy z Igą. Świetne przygotowanie do... Wojciech Bartłomiej - opinia (1) Serdecznie polecam, profesjonalizm, dobra atmosfera, wysoki poziom nauczania,... Bartłomiej