GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

# polecam bardzo gorąco # (1) Gd Prawko polecę przede wszystkim za profesjonalizm i fachowość. Juz od... Ania W/S Martyna - opinia (1) GDprawko to wyższa szkoła jazdy. Profesjonalnie wyposażona sala i miła... Martyna zajebisci :) (2) po 1 rozwaliło mnie to ze na wykladach dla wszystkich byly puszki do picia :D... uki
TAK do potęgi! (2) Miła atmosfera. Teoria prowadzona w sposób rzetelny, b. sympatyczny... slodka Szczerze polecam (1) Atuty: teoria - doskonałe zaplecze techniczne, dobra lokalizacja ośrodka... MacLew na.cia - opinia (1) polecam szkołę w 100%, teoria w łatwy i przystępny sposób przedstawiona.... na.cia Polecam, naprawde warto. (1) Mialem polroczny przestoj, z egzaminem, z powodow osobistych. Kurs oczywiscie... Damian Wysocki MAM PRAWKO:):):) (1) w dalszym ciągu nie moge w to uwierzy:) Jeszcze niedawno myślałam,że nidgy... Magdalena Polecam (1) Polecam kurs w GDprawko. Prawdziwi profesjonalisci, w szegolnosci chcialabym... gitarzyca MEGA POZYTYW !!!!!!! (2) Cóż mogę powiedzieć. Dobrych kilka lat zbierałam się do tego, żeby w końcu... Maria Sęk-Galińska Nic dodać nic ująć;] (2) Ludki chcecie to wierzcie , nie chcecie to nie wierzcie ale to najlepsza... Damian polecam!!! (2) Bardzo fajna szkoła, mili i rzetelni instruktorzy którzy potrafią dobrze... Mateusz Konkel POLECAM!!!!!!!!! (2) Miła atmosfera,sprzet nowoczesny, cena przystepna, teoria dokladnie... Artur K. polecam wszystkim - lepszego nie znajdziecie !! (1) - szkolenie naprawdę świetnie prowadzone, - duży plus to możliwość... marcin Najlepsi w GD! (1) Najlepsza szkoła w GD! Bezstresowa nauka, przyjemna atmosfera, bezproblemowa... pavvel Najlepsza szkoła jazdy! (2) Najlepszy ośrodek! Chłopaki naprawdę odwalają kawał dobrej roboty! Dzięki... Ewa R. polecam gd prawko (1) fajna szkolka i bezkompromisowy zawodowy wykladowca pan Adam, instruktor pan... Lukasz SUPER SZKOŁA (2) Szkoła godna polecenia. Bardzo miła atmosfera, bezstresowe nauczanie,... Beata POLECAM!!! (2) Serdecznie POLECAM wszystkim szkołę nauki jazdy GDprawko!!! Bardzo przyjazna... safira WOW!!!! (1) dzięki serdeczne chłopaki! Paweł-masz u mnie flaszkę ;) podziwiam Twoja... carlos