GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Polecam - warto (1) Profesjonalne podejście do kursanta (szkolenie,materiały, terminy). Duża... Tomasz Polecam !!!!!!!! (1) Po wielu niepowodzeniach w innej szkle jazdy trafiłam do Pana Łukasza- z... Karolina r-w :) (1) Świetna szkoła nauki jazdy i super instruktorzy, miło, szybko i przyjemnie :)... aga:)
BON 500 zl (2) Wygrałam bon na zniżke o wartości 500 zł na kurs prawa jazdy w GDprawko. Ja... miss moreny Polecam GDprawko , ;))) (1) tak jak wielu innych uczestnikow tej szkoły jestem bardzo ale to bardzo... Łukasz H. Polecam (1) Brak mi co prawda porównania, niemniej jestem bardzo zadowolony ze szkoły.... Dariusz S. polecam :) (1) W szkole GDprawko niestety nie zaczynalem kursu jak i nie konczylem. A... R.Ł. Polecam (2) Gorąco polecam, dogodne terminy wykładów teoretycznych i kursu praktycznego... Blanka Polecam (2) Właśnie wróciłam ze zdanego egzaminu i aż trudno mi w to uwierzyć. Cieszę... Ula Prawko tylko w Gdprawko na 100% (1) Super szkoła, miła atmosfera, świetni instruktorzy. Neon zdałam za pierwszym razem ;d (1) bardzo niestresująco, polecam ;> Agata POLECAM! (2) 13MAJA ZDALAM EGZAMIN ZA PIERWSZYM PODEJSCIEM I JESTEM PRZESZCZESLIWA Z TEGO... weronika zdecydowanie polecam!:) (1) super szkoła. teoria prowadzona przez Adama w milej atmosferze i tak wyłożona... Cielak Dzieki Paweł :) (1) Robilam kurs w innym OSK, ale bardzo zawiodlam sie tam na instruktorach i... asia Polecam (2) Paru moich kumpli było w tej szkole prawa jazdy i byli bardzo zadowoleni.... Karol M. SIMPLY THE BEST (2) Skorzystanie z kursu GDprawko przerosło moje najśmielsze oczekiwania.... mary POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) Mam prawko...dzięki GDprawko!!! 13-tego kwietnia cztery godziny temu zdałam... Kaśka Kuś NR 1 W TRÓJMIEŚCIE ! (2) Prawo jazdy zdane bezstresowo i za pierwszym razem tłumaczy chyba wszystko :)... Karol K. jak prawko to w GDprawko :) (1) ojj sorry, pomyliłem imiona, moimi instruktorami byli Pan Wojciech i na końcu... Kamil Wilk POLECAM!!! (1) Zapraszam wszystkich do skorzystania z kursów na prawo jazdy jakie oferuje GD... Tempi