GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Serdeczne pozdrowienia dla GDprawko ! :) (2) Wprawdzie od kursu minęło już dwa lata to wpomnienia cały czas siedzą w... Michał P. super szkola (2) jestem wdzieczna za nauke ktora od was otrzymalam wiem bylam ciezkim... ewelina ZDECYDWOANIE POLECAM! (2) Czysty profesjonalizm i miła atmosfera. Nic do zarzucenia nie mam. Do tego... Łukasz H.
POLECAM !! (1) Gorąco polecam wszystkim szkołę GDprawko!!:) Teoria z Panem Adamem... Ola GORĄCO POLECAM (1) Bardzo fajna i solidna szkoła.Sympatyczni instruktorzy wykazujący wiele... kursantka / ciężarówka Polecam!!! (1) Serdecznie polecam wszystkim GDprawko. Miła atmosfera , ciekawe wykłady. No i... Karola Polecam ... (1) … Gdprawko ! Niedawno ukończyłam kurs i jestem bardzo zadowolona , bez... Ewelina B. Panie Adamie - Bardzo dziękuje :-) (2) Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi cierpliwość i wyrozumiałość. Pana... Agnieszka R. Adam - Dziękuję :) (2) Miałam niesamowite szczęście trafiając na Adama, który w 4 godziny nauczył... Kasia R. Tanio, sprawnie i SKUTECZNIE! (2) Serdecznie polecam GDprawko! Teoria przekazywana przez Adama w sposób nie... Agnieszka M polecam...ja zdałam :) (1) polecam szkole jazdy gdprawko...miałam za sobą 6 niezdanych egzaminów w... ALA super (2) swietna szkola! ja krótko i na temat (2) Witam, serdecznie dziękuję Adamowi i( nieobecnemu już w GD prawko) Rafałowi... Magda Sch. szczerze polecam:):):) (1) Najlepsza szkoła jazdy!!!Po 2 latach przerwy trafiłam do Pana Pawła i tylko... mariola22291 Jak prawko to w GDprawko (2) W imieniu własnym serdecznie polecam szkołę jazdy GDprawko - zajęcia... Monika Wilk SZCZERZE POLECAM! (2) Jestem szcześliwą posiadaczką upragnionego prawa jazdy, ale nie tylko euforia... Ewa ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM - PAWEŁ DZIĘKUJE !! (1) Zdałam za PIERWSZYM RAZEM !!! Podziękowania nalezą sie przede wszystkim... DARIA WIELKIE PODZIEKOWANIA (1) zdałam!!! witam jestem posiadaczka kartonika uprawniajacego do prowadzenia... AGA W Nie czekaj zdaj prawko za pierwszym razem! (2) Tak jak ja bezbłędnie i bezstresowo :) Dzięki Panu Łukaszowi, któremu... Kinga z Marszewa Z Panem Łukaszem zdaje się za pierwszym razem! ;) (1) Najważniejsze jest to, że instruktorom zależy na tym aby kursantowi wszystko... Paulina Piepiórka