GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Lepiej nie trafisz! (2) Serdecznie polecam ten ośrodek a w szczególności Pana Adama:) Bardzo dobre... Patryk Za drugim, ale co tam.... (1) Szybko, miło i przyjemnie. A pierwszy egzamin oblany tylko z własnej głupoty ;] Bartek Najlepsza szkoła (2) Profesjonalność pod każdym względem, teoria prowadzona w sposób przystępny i... Edyta
PIERWSZY ZDANY!!! (2) Teoria - bardzo dobre wykłady, idealna atmosfera żeby przyswoic sobie całą... Jędruś LEPIEJ NIE TRAFISZ!!! (2) Nawet nie przypuszczałam, że nauka może być tak przyjemna! Profesjonalna... Zuza B e a t a - opinia (1) Paweł i P. Łukasz, dziękuję !!! B e a t a LEPIEJ NIE MOŻNA TRAFIĆ (1) W pełni profesjonalny ośrodek. Zajęcia teoretyczne prowadzone w miłej... Iza Zdałem za pierwszym razem! (1) Wspaniała szkoła! Przez cały czas trwania kursu nie doszukałem się żadnej... Jakub Zdałam (2) Jestem niesamowitą szczęściarą,że trafiłam do GDprawko. Pełen... Elżunia Zdałem! (1) Szanowni Państwo mam zaszczyt oznajmić wszem i wobec, że zdałem państwowy... Krzysiek Super Szkoła (1) Polecili mi znajomi, teraz ja moge polecić nie zdecydowanym najlepszą szkołę... Jola Najlepsza szkoła w Gdańsku!!! (1) Teoria - rewelacja. Wszystkie niuanse dotyczące przepisów, kodeksu drogowego... Magda ZDECYDOWANIE WARTO! (2) Szkoła GDprawko to najlepsza, do jakiej mogłam trafić. Jeszcze pół roku temu... Natalia Paulina - opinia (1) Z takim instruktorem, w osobie pana Piotra, to aż wstyd nie zdać ;-) Pełen... Paulina Polecam! (1) Teoria z Adamem: przystępnie i na wesoło. Jazda z Łukaszem: bezstresowo,... Tomek EWA - opinia (1) Zupełnie bezstresowo podeszłam do egzaminu i...zdałam za pierwszym razem. Ta... EWA Naprawdę skutecznie (2) W poszukiwaniu właściwej szkoły jazdy przeglądasz wiele stron internetowych.... Ola K NIE WAHAJCIE SIĘ - WYBIERZCIE GDPRAWKO (1) Wybrałam tę szkołę, bo była najbliżej i oferuje przystępne cenowo kursy.... Dorota TYLKO GD PRAWKO!! (2) GD Prawko to najlepsza szkola do jakiej moglam trafic!:) Na teorii... Aska N Profesjonalna szkoła (1) Naprawdę godna polecenia szkoła. Wykłady prowadzone są w ciekawy i zrozumiały... Mati