GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Polecam!!! (2) Teoria prowadzona przez Pana Adama rewelacja, szybko można było przyswoić... Anita S. Krzysiek K. opinia (1) Polecam wszystkim tą szkołę fajna i miła atmosfera, teoria świetnie... Krzysiek K Gorąco polecam.! (1) 09.06.2011 zdałam egzamin na prawo jazdy za drugim podejściem. Chciałabym... Agnieszka
Wielkie dzięki (1) 09.06.2011 miałem egzamin państwowy na prawo jazdy kat. B i zdałem. I to nie... Marcin Polecam wszystkim (2) Dziś to jest dnia 07.06.2011 miałem egzamin państwowy na prawo jazdy kat. B i... Michał.M Panowie ;wielkie dzieki !!! (2) Jeżeli jeszcze nie masz prawa jazdy, a masz dość czekania na wiecznie... Bożena Tomek L. - opinia (2) Polecam Łukasza jako instruktora, znakomity mentor i kierowca. Wykłady z... Tomek L. Dawid - opinia (2) Bardzo dobra szkoła jazdy, polecam wszystkim. Miła atmosfera i dobre... Dawid Miejsce godne polecenia (1) Zdecydowanie polecam, szczególnie tym którym zależy na wysokim poziomie... Kasia Świetna szkoła! POLECAM! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę GDprawko, dzięki nim zdałem ezamin za... Mateusz Serdecznie POLECAM! (2) Jako że przygoda z samochodem zaczęła się od kursu w GDprawko,moge z czystym... KUBA Z perspektywy czasu... (2) nieprzerwanie zachęcam do wyboru szkoły GDprawko! A oto dlaczego. Od około 5... Ola K. Stawiam 6 z plusem ;] (2) Szkoła GDprawko to był strzał w 1o. Teoria wyjaśniona w tak fajny sposób że... Patrycja W GDprawko - Polecam Wszystkim (2) Z czystym sumieniem, polecam wszystkim GDprawko. Rewelacja! Teoria prowadzona... Piotrek POLECAM wszystkim kurs w GD Prawko (1) SUPER INSTRUKTORZY EXSTRA ATMOSFERA A SZCZEGULNIE POLECAM ŁUKASZA JAKO... marek mikolajczyk Dla mnie bomba (1) Swoją naukę zaczęłam w innej trójmiejskiej nie najgorszej szkole jazdy. Po 3... Ruda Agata POLECAM W 100 % !!! (1) Po skończeniu kursu w innej szkole jazdy, trzykrotnie bezskutecznie... Buli CD..... (2) Adam potrafi wszystko wszystko spokojnie wytłumaczyć i widać, że zależy mu... Kamila ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!! (1) To zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy! Polecam GD prawko wszystkim, którzy... Kamila Prawko w 2 miesiące!!! (1) Z wielką przyjemnością wystawiam tą opinie. Dziekuję Ci Adam! Egzamin zdałam... Alicja