GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Tylko Paweł ! (1) Zdałem za pierwszym razem i zawdzięczam to tylko Jemu. Koleś na maksa... Karol GDprawko - I klasa (1) Kursik sobie zakupiłem, na teorię pochodziłem, wszystkie jazdy wykonałem i... Szymon ŁUKASZ- BEST EVER!!!!!!! (1) Zdałam za pierwszym razem!!!! DZIĘKUJĘ EKIPIE Z GD PRAWKO!!!!! Jeździłam z... kursantka.
Szczerze polecam OSK GDprawko ! (1) Krótko i na temat: - teoria przedstawiona przez Pana Adama w przystępny... JT POLECAM MAĆKA!!! (1) Zdecydowanie polecam wszystkim kurs w GD Prawko!!! Teoria dzięki... Iza Polecam ;) (1) Zajęcia teoretyczna prowadzone w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze.... Adam B, zdałem za 1 razem, (1) Bardzo dobra szkoła, mili instruktorzy dobrze wykonujący swoją pracę.... mimerinho Polecam! (1) W ciągu tygodnia Paweł przekazał mi całą teorie w zrozumiały sposób, na... Adam Szmukała LEPSZEJ SZKOŁY NIE ZNAJDZIESZ ! ;)) (1) Teoria przekazywana przez Adama zostaje tak dobrze wyłożona, że łatwo się ją... Paula Siemińska Bradzo polecam (1) Polecam GDprawko,zdałem za pierwszym razem testy oraz jazde,dzięki... Bogdan Czerniewicz Wielkie dzięki Pawełku! (1) Bardzo polecam tą szkołę. Mili instruktorzy, fajna atmosfera, super zajęcia.... Sylwia Okoń Dzieki Paweł (1) Dołączam sie do opini wszystkich !. Jest sympatycznie, miła atmosfera i... Piotr R W 100% Polecam! (2) STUPROCENTOWO polecam tą szkołę! Zajęcia teoretyczne prowadzone w sposób... Artur Filip - gorąco polecam! (1) Polecam szkołę GDprawko. Egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem, za co... Filip L. Madziulka :) PoLeCaM !!! (1) Uczciwie polecam szkołę GD prawko iż teoria przeprowadzona przez pana Adama... Madziulka :) Bartek - ocena (1) Polecam GDprawko, ponieważ po ukończeniu kursu bezproblemowo zdałem egzamin w... Bartłomiej R. Mała szkoła, która się stara :) (2) Polecam GdPrawko z racji tego, że maja na pokładzie profesjonalną... Karol Szkoła godna polecenia:) (1) Witam! Chciałam podziękować Panu Łukaszowi za świetne rady, które pozwoliły... Aga Gorąco Polecam (3) Witam chciałem podzękować p.Adamowi jak i mojemu instrutktorowi Maciejowi.... Mateusz (skuterzysta) Solidna i przyjazna szkoła jazdy. (2) Szkolenie ( teoretyczne i praktyczne) prowadzone jest w sposób jasny i... Henryk