GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Polecam !!! GD prawko Krzysztof (1) Przez dłuższy czas nie mogłem zdać prawka ,dopiero gdy trafiłem do Łukasza z... Krzysztof POLECAM!!! (1) Gorąco polecam szkołę GDprawko, teoria profesjonalnie wyjaśniona,natomiast... Magdalena L Aniak (1) Po 3 oblanych egzaminach i 6 latach przerwy zdecydowałam się powalczyć o... Aniak
Gorąco Polecam - Łukasz (1) Egzamin zdałem za pierwszym razem, zero błędów na teoretycznym i tak samo na... Łukasz Pięknie dziękuję! (2) Brak wiary w możliwość opanowania sztuki kierowania autem towarzyszył mi... Kasia Dariusz - opinia (1) Po 4,5 latach przerwy postanowiłem znowu powalczyć o prawo jazdy po jednym... Dariusz teraz jestem prawdziwym królem szos! (2) Dzięki Gd Prawko zostałam kierowcą po drugim podejściu i tylko przez własną... Joanna T WIELKIE DZIĘKI (1) Profesjonalizm, fantastyczna atmosfera i skuteczność (egzamin zdałam za... A.H. Polecam (1) Korzystałam z jazd dodatkowych. Zanim trafiłam do pana Łukasza bałam się... Ilona Polecam (1) Zaczynałam w innej szkole, ale nie mogłam zdać, dlatego poszkłam tej szkoły a... Daniela Doskonale (1) Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie u Was . Teoria przyjemnie i szybko minęła... Jan K. Polecam !! (1) 22.06.2011 zdałam Egzamin państwowy za pierwszym podejściem. Serdecznie... Natalia K. ZDECYDOWANIE POLECAM ! (2) SZCZERZE POLECAM GDPRAWKO! Bardzo dobra szkoła jazdy, miła i przyjazna... Marta Polecam (2) Szczerze polecam GDprawko jako szkołę nauki jazdy. Po pierwsze - kulturalny... Ewa Dziękuję ;) (1) W dniu 24.06.2011 zdałam egzamin na prawo jazdy :) Dziękuję szkole GDprawko... Magda P SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!! (2) JESTEM PO ZDANYM EGZAMINIE PAŃSTWOWYM.BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ SZKOLE GD... ANIA G. magda - opinia (2) Dzięki GDprawko dołczyłam do grona najlepszych kierowców czyli tych, którzy... magda Polecam !!! (2) Dziękuję za to że miałem możliwość uczenia się w Gdprawko. Sa tam świetni... Krzysiek K gdprawko (1) ZDAŁAM za pierwszym razem:) a to dzieki szkole gdprawko:) no i ogromna... paulina wielkie dzięki :) (1) Wielkie podziękowania :) przede wszystkim Pani Adzie jedynej osobie która... Wiola