GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

W GDprawko EXPRESOWO NAUCZĄ JEŹDZIĆ WZOROWO ! :D (1) Jestem absolwentką GDprawko. Do szkoły zapisałam się nie wiedząc zbyt wiele... Paulina Polecam (1) Kurs teoretyczny jest ciekawie i przystępnie prowadzony, dzięki czemu zdałam... Maja Zaleska POLECAM!! (1) Skorzystałam z 6-ciu dodatkowych godzin, moim instruktorem był pan Waldek-... Sandra
Polecam GDprawko ! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę. Teoria wyłożona przez Pawła w... Adrian W. Profesjonalnie i przyjaźnie. (1) Nie tylko nauka do egzaminu ale także nauka przydatnych potem umiejętności.... Kuba Bardzo polecam! (1) Bardzo polecam GD prawko! Teoria jasna, łatwa i przyjemna z p.Pawłem, a jazdy... Agata Agnieszka Ł - opinia (1) Szukasz dobrej szkoły...dobreego wykładowcy...dobrego... Agnieszka Ł Wielkie dzięki! (1) Zupełnie nie wiedziałam do której szkoły jazdy powinnam się udać, aby... Ewa Ś. Nic do zarzucenia ,brawa dla Pawła ! (1) Szkoła jak najbardziej do polecenia. Zajęcia teoretyczne prowadzone naprawdę... Łukasz Lis Podziękowania dla p. Pawła (1) Gorąco polecam Szkołę GdPrawko. Nauka na wysokim poziomie. Teoria jak i... Michał Serdeczne dzięki :) (1) Nareszcie... po 6 latach od ukończenia kursu stałam się szczęśliwą... Agnieszka Jak najbardziej POLECAM!!! (1) Szczególne podziękowania dla Pawła Śliwińskiego- dzięki niemu zdałam po 3... Kinga Skawińska Dziękuję:) (1) Niestety, zapisując się na kurs nie wiedziałam o GDprawko. Szkolenie... Monika POLECAM!!! (1) Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły i trafiłam do GDPRAWKO, jak się... Agnieszka D. Kierowca E. - opinia (1) Bardzo wszystkim polecam szkołę GD prawko , zdałam za pierwszym razem :)... Kierowca E. Podziękowania dla p. Łukasza (1) Po niezbyt miłych doświadczeniach z instruktorem z pierwszej szkoły i utracie... Renia R. jak instruktor, to tylko Paweł!!! (1) Od początku pełen profesjonalizm - teoria prowadzona przez Adama na wysokim... Jan POLECAM!!!!!!!!!!!! (1) Dzięki szkole GD Prawko stałam się szczęśliwą posiadaczką Prawa Jazdy :D... Ola ŁUKASZ NAJZAJEBISTRZY! (1) Zdałam za drugim razem a mój instruktor Łukasz był po prosty sajepisty :)... Paula S. :) GDprawko (1) Polecam ! Bardzo zrozumiała teoria prowadzona przez Pana Adama, mile spedzony... ***