GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Best school ever! (1) Ten OSK prawdopodobnie nie posiada żadnych wad. Same plusy:) Teoria... PaulinaK Istny profesjonalizm =) (1) Chyba jak każdy tutaj mogę tylko pozytywnie opisywać GDprawko, ale co innego... Krzychu SUPER !!! (1) Bardzo polecam wszystkim szkołę GDprawko. Cały zespół zasługuje na najwyższą... AgaK
Polecam!! (1) Teoria prowadzona przez Adama i jazdy z Krzyśkiem, który potrafił na luzie... Paweł POLECAM (1) JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE SZKOŁY JAZDY GDprawko TEORIE PROWADZIŁ ADAM... ŻANETA Polecam!!! (1) Egzamin zdany za pierwszym razem :))) a wszystko dzięki P. Adamowi, który... Szyszka Poleam!!! (1) Prawko zdane za pierwszym razem:):) Dzięki ŁUKASZ!!! Jazdy z Lukaszem to... Iza POLECAM NA MAXA!!! Dzięk i:) (1) Najlepsza szkoła pod słońcem!teoria z P.Adamem bardzo fajna,nigdy nie była... Asiek POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Teorię miałam z P. Pawłem. W przystępny i zabawny sposób wytłumaczył nam... Beata BARRRRDZO POLECAM !!! (1) Szkoła jazdy na wysokim poziomie! Teoria prowadzona w fajny i zrozumiały... Patrycja M. Dzięki Krzysiek ! (1) Najlepsza szkoła w Trójmieście ! Pełen profesjonalizm, bezstresowa nauka,... Zbyszek baaardzo gorąco polecam!!!! (1) Jeśli szukacie dobrego osk, to nie można trafić lepiej:-) Mogłoby się... Agnieszka Plecam! (1) Szkoła jazdy GDprawko to bardzo dobry wybór. Dzieki pani Adzie czekam już na... Natalia super (1) Teoria bez zbędnego przynudzania. Zostaje w głowie (a to się rzadko zdarza).... Justyna P. kuba-gda - opinia (1) polecam instruktora lukasza .=100 % zdane prawko . pozdrawiam i dzieki ! ;] kuba-gda Gosia - opinia (1) Bardzo sie ciesze, ze zdecydowalam sie na kurs prawa jazdy w GDprawko. Teoria... Gosia :) (1) Wykupiłam dodatkowe jazdy w GDPrawko, gzaminu przygotowywał mnie Paweł,... Marta egzamin zdany w styczniu 2012 (1) Szczerze polecam tą szkołę jazdy. Trafiłam do GdPrawko po dwuletniej przerwie... Asia Polecam! (1) Trafiłem do tej szkoły przez przypadek i nie żałuję. Mimo, że teoria bywała... Aleksander Gorąco polecam!!! (1) Lepiej trafić nie mogłam. Od początku traktują ludzi profesjonalnie a przy... Wiktoria