GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Jujcia - opinia (1) Zdecydowanie polecam, profesjonalne podejście do kursanta, a zajęcia... Jujcia POLECAM GDprawko!!! (1) Witam! Gorąco polecam GDprawko!!! W ciekawy i łatwy sposób prowadzone są... Wioletta Gorąco polecam!!!! Paweł- dziękuję:) (1) Gdprawko polecam wszystkim z czystym sumieniem. Pracują tam niesamowici... Ania
Przyjazna szkola:-) (1) Bardzo dobra szkola, zajęcia teoretyczne prowadzone rzeczowo i w przyjaznej... Anna zdecydowanie polecam!!! (1) zdecydowanie polecam GD Prawko, szczególnie jazdy z Łukaszem, które były... św. Barbara :) Łukasz jest wielki :) (1) Zdawałam egzamin w 2005 r. bez powodzenia (kurs w innej szkole). Po... Marta Zdecydowanie polecam (1) Szkoła super, atmosfera super, instruktorzy fantastyczni. Pełen... Kinga Rewelecja! (1) Szczerze polecam! Miałam duży problem ze zdaniem egzaminu praktycznego...... Alicja No i od dziś mam prawo jazdy! (1) Zdane za pierwszym razem ! A wydawało mi się, że to niemożliwe :D Jak widać... Natalia z Bruklinu Polecam ! (1) Jak najbardziej polecam GDprawko, super szkoła, zajęcia teoretyczne... Olek ADAM THE BEŚCIAK!!!!!!! (1) PROFESKA - to mało powiedziane! Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś jaką... Ola Polecam ! GD PRAWKO Szkoła dla wszystkich (1) Do tej pory uważałam, że jazda samochodem jest poza moimi możliwościami i że... Teresa GDprawko najlepszy osk w trójmieście :D -POLECAM ! (1) Zacznę od tego, że zapisując się na kurs słysząc od znajomych, którzy uczyli... DOROTA W100% POLECAM!!! (1) Zdecydowanie polecam GDprawko! Teoria z Adamem wykładana jasno i zrozumiale,... Gosia Zdecydowanie potrafią czynić cuda! Brawa dla Adama! (1) Dziś zdawałam swój pierwszy egzamin, i z całą pewnością mogę ogłosić, że to... Izabela Rewelacja!!! Sami profesjonaliści! Adam dziękuje!!!!!!! Olka (1) Teoria prowadzona przez Adama muszę przyznać, że nigdy się nie nudziłam ;)... Aleksandra Polecam! (1) Doskonała szkoła! Teoria profesjonalnie i po ludzku wyłożona przez Adama,... Artur REWELACJA ! :) (1) o OSK GDprawko dowiedzialam sie od znajomego. Gdy usłyszałam o zmianiach... PaulinaW Polecam. (1) Co tu dużo pisać, do egzaminu podchodziłem kilka razy i dopiero po jazdach z... Konrad ZAPISUJCIE SIĘ!!! (1) Długo zastanawiałam się czy napisać, bo nie lubię aż tak upubliczniać swojej... Hania