GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Zdałam! (1) Po trzech latach przerwy i sześciu niezdanych egzaminach, zdecydowałam się na... Żaneta STO LAT STO LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAAAAM !!!!!! (1) I stało się, dzisiaj zdałam za pierwszym razem!!!!:) Składam MEGA... Karolina Dorota C. - opinia (1) Uczęszczałam do szkoły GD prawko, wykłady teorii prowadzone były super i... Dorota C.
Każdego potrafią nauczyć. (1) Właśnie jestem po egzaminie państwowym i zdałem go za pierwszym razem :) i to... Marcin Podziękowania dla Maćka - (1) Miałam bardzo długą przerwę wykupiłam 10,5 godziny i egzamin zdałam za... Magda O tak!!! (1) Gorąco polecam instruktorów GD PRAWKO! Niesamowicie przyjazny i wyrozumiały... Natalia K. Zdecydowanie polecam ;) (1) Super przygotowanie do prowadzenia auta; bezstresowa atmosfera, instruktorzy... Magda B Nauka jazdy tylko z Pawłem (1) Paweł to świetny facet i rewelacyjny instruktor. Sprawił, że ja, antytalent... Ania Gorąco polecam! (1) Teoria wytłumaczona bardzo dobrze, pozdrawiam instruktora Łukasza który... Krzysiek N SUPER! (1) Chociaż nie przepadam za lekcjami teoretycznymi to teoria była ciekawa!:)... Ania z Moreny! Polecam (1) Polecam szkólke GD prawko! Teoria o dziwo była ciekawa i nie zasypiało sie na... Ewa Zdecydowanie Polecam! (1) Rzeczowa teoria i profesjonalne jazdy z Łukaszem pozwoliły mi zdać egzamin za... Mest Gorąco polecam (1) Teoria prowadzona rzetelnie i rzeczowo, z lekką dawką humoru, co tak naprawdę... Trojan Podwyżka dla Pana Łukasza (na nowy dysk twardy!) (2) Nie będę już wylewał kolejnych wiader lukru na tego instruktora, dodam tylko,... Tomek Najlepsza szkoła, najlepszy instruktor! (1) Polecam każdemu, kto szuka najlepszej szkoły jazdy i naprawdę chce nauczyć... Aga Polecam:) (1) Kurs w GDPrawko to moje drugie podejscie do prawka i na szczęście ostatnie!... asia Serdecznie polecam (1) Rzetelna i jak na teorię- bardzo ciekawie poprowadzona część teoretyczna.... JM Polecam !!! (1) Nieusypiające zajęcia teoretyczne, profesjonalne szkolenie z pierwszej... lucy.. Rzeczowo i skutecznie (1) W dniu dzisiejszym zdałam prawko. Dziękuje Ada za cierpliwość, rzetelność,... Monia KKK11 - opinia (1) polecam tę szkołę bardzo dużo tu się nauczyłam, jezdziłam z Adą, miała dużo... KKK11