GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

OSK GDprawko rządzi !!! (2) Nie wiem jak inni ale dla mnie super ośrodek szkolenia, godny polecenia.... Daniel Polecam !!! (1) Łukasz to świetny instruktor, wszystko tłumaczył cierpliwie i na luzie,... Maniek polecam (2) Bardzo dobry OSK, teoria przekazana w jasny i przystępny sposób, jazdy czysta... Janusz
polecam ;] (2) szczerze polecam gd prawko, teoria rewelacja, ciekawa praktycznai przede... ania Doskonała szkoła! (2) Bardzo się cieszę, że mój wybór padł na tę akurat szkołę jazdy. Świetna... Sandra Polecam (1) Bardzo dobra szkoła jazdy. Zagadnienia teoretyczne przedstawione bardzo... Gosia GD Prawko (1) Zdecydowanie wszystko na tak jak i teoria i praktyka . Polecam instruktora... Seba GD PRAWKO (2) Doskonała szkoła jazdy!!! Część teoretyczna przygotowana na najwyższym... Irek Gdprawko (1) Wszystkim chcącym zdobyć wymarzone prawo jazdy lub je odzyskać gorąco polecam... Michał REWELACJA (1) Kurs kończyłam w innym ośrodku, lecz po pierwszym oblanym egzaminie... Dominika Super! (1) Profesjonalne przygotowanie,super instruktorzy. Dzieki za wszytko i jak... Paweł polecam ! (1) 1 klasa super ! Łukasz.D P O L E C A M (2) Zdecydowanie polecam GDprawko! Mili i wyrozumiali instruktorzy, szczególnie... Magda K. Polecam (1) W 100% polecam Gdprawko. Zarówno teoria jak i praktyka przyswojona... Paweł K. P O L E C A M (1) Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolony. Teoria jak i jazdy minęły bardzo... K.Pietrzak Polecam (2) Polecam Gdprawko, ja zdałem za pierwszym razem. Bardzo dziękuję Panu Adamowi... Marek B. Jak najbardzie tak! (1) Teoria bez problemu, ciekawe zajęcia szybko przeprowadzone. Jazdy z Łukaszem-... Monika Angelika - opinia (2) Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad wyborem szkoły jazdy, nie ma co się... Angelika Goraco polecam! (2) To jest rzeczywiscie najwspanialsza szkola w Trojmiescie. Bardzo ciekawe... Olga ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM! (2) CHCIELIBYŚMY BARDZO PODZIĘKOWAĆ I POLECIĆ KAŻDEMU GD PRAWKO NA MORENIE W... MAGDA I RADEK