50/50 (1) Na tę uczelnię przyszłam ze względu na uzupełnienie kwalifikacji do nauki w... Annemarie Ateneum czy GWSH??? (11) Czy możecie napisać mi swoje opinie na temat dwóch uczelni wyższych w... wiosna Polecam ;) (4) Zajęcia zależnie od przedmiotu i wykładowcy, ale szczególnie te logopedyczne... absolwentka
Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim (6) możecie mi coś powiedzieć o tym kierunku? angielski jest na wysokim poziomie?... kajka byłam dziś na warsztacie... (1) ...z mediacji. Było super! Prowadząca - profesjonalna :D i za free! Dobrze,... :) :) (1) Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania. Wykładowcy bardzo się starają... Studentka Dobry wybór (2) Skończyłam w GWSH pierwszy stopień, teraz robię magisterkę i nie zmieniłabym... Zadowolona podyplomowe? (1) hej, jestem absolwentką pedago (GWSH) i zastanawiam się nad podyplomówką.... jo_asia jest nieźle (4) Ostatnio sporo się dzieje. Władze plusują. Tylu ciekawych gości w tak krótkim... psjot Uwaga, uczelnia tylko dla studentów z perfect angielskim (3) Przestrzegam przed pójsciem na tą uczelnię ludzi z żadną lub słabą... egon jest ok! (3) Jestem zadowolona ze szkoły. Mam stypendium, więc udaje mi się pokryć większą... anka ta szkoła to kpina GWSH (3) Niestety nie mogę napisać pozytywu. Ciagle problemy z parkowaniem, b. niski... Adam Gdzie odbywają się zjazdy???? (1) Piszecie, że zajęcia odbywają się w trzech innych miejscach w Gdańsku, może... jm Dla malkontentów (1) Nie rozumiem niektórych opinii. Studiuję po to, żeby mieć wykształcenie. Czy... niemalkontent Ania-WSE - opinia (3) Szkoła jest jak najbardziej godna polecenia. Nie chodzi mi o położenie... Ania-WSE Uwaga, nie isc na tą uczelnie bez perfect znajomosci angielskiego (1) Przestrzegam przed pójsciem na tą uczelnię ludzi z żadną lub słabą... egon NIKOMU NIE POLECAM (1) Najgorsza szkoła do jakiej mogłam się zgłosić!!! Kompletnie nic nie da się... studentka studentka (1) Jestem studentką trzeciego roku pedagogiki i polecam GWSH wszystkim osobom,... Studentka BHP- podyplomowka (4) Czy jest ktos kto wybiera sie na ten kierunek od 16 marca 2012 r?:) emi FHU EMPAH (1) Polecma !!! Super oferta, super wykładowcy i program studiów!!!! FHU EMPAH