GWSH to żart!!! (2) Jestem na ostatnim roku politologii i dziennikarstwa. Jestem tą szkoła co... rozczarowana studentka! bo każda uczelnia prywatna jest tyle samo warta.....g.... warta!!! (3) Odradzam wszystkim wybór GWSH, zajęcia w różnych miejscach 3M, zapomnijcie o... studentka GWSH GWSH to jest błąd w życiorysie (2) I co z tego,że Biskupia? Nie liczy się miejsce tylko poziom nauczania, a ten... Tomy
Jestem za (1) Jestem absolwentką GWSH, studiowanie w tej Uczelni miało swoje plusy i... KaTARZYNA DOJAZD!!!!!!!!!!!!! (4) Kto wie jak tam dojechać z Dworca??? Nigdzie nie moge znaleźć informacji na... ehhh... Zdecydowanie TAK (2) Jestem absolwentką GWSH- Pedagogika- licencjat. Bez problemu dostałam się na... Magda GDZIE ZAJECIA GWSH? (2) wie ktos moze gdzie odbywają sie zajecia na administacji zaocznej? bo... natika co do poziomu - to zależy jaki wydział (1) Wiadomo ogólnie, ze najłatwiejsze są studia na wydziale pedagogiki i to na... karina ZDECYDOWANIE NIE !!!!!!!!!! (4) Szkoła oszukuje.Płacisz a oni mają Cie gdzieś.Ja starałam się o nauczanie... mała Super lata (2) Studiowałem na GWSH na Europeistyce 3 lata zaocznie, teraz studiuje w Ateneum... Mario nie dajcie się zwieść reklamie!! (5) GWSH reklamuje się "solidne mury - solidna wiedza", tylko kto ma w tych... alina studentka - opinia (5) Czytając te opinie możnaby pomyśleć, że to nie studenci się wypowiadaja... studentka Zdruzgotana nie jestem, ale zadowolona też nie. (1) Kończę pierwszy rok studiów dziennych (pedagogika - wczesna edukacja z... music_lover_wikard BHP (studia podyplomowe) w GWSH (1) Zależy mi, aby jeszcze teraz w marcu rozpocząć studia. W GWSH tworzy się... AGA z Gdańśka Polecam Zarządzanie na GWSH (1) nie wiem skąd się bierze opinia o GWSH, jakoby nie trzeba było się uczyć i że... Marek Polecam (3) Jestem studentką tej szkoły i jestem bardzo zadowolona.Klimat szkoły naprawdę... Nula czy ktos cos wie na temat promotorow w gwsh?kogo wybrac? (1) kazano nam wybrac promotora,lecz ja nie mam pojecia kto kim jest i jaki... anka w GWSH (3) Dziwie się takim słowom krytyki, jeżeli komuś zależy na nauce to będzie to... Mirka BEZNADZIEJA!!!! (2) ta szkola to najwieksza porazka mojego zycia! nie dosc, ze za semstr płaci... mała mala - opinia (1) jestem po licencjacie i po mgr - ce na tej Uczelni.Wykladowcy to w 95%... mala