Zjazdy (1) Czy ktos orientuje się co ile odbywają się zjazdy na politologii-... Justyna Dobry wybór. (1) Ukończyłam Pedagogikę Resocjalizacyjną (licencjat) i obecnie jestem na MSU z... U pozytywnie oceniam poziom nauki (1) Mam porównanie, studiowałam na UG i ASP. Obecnie jestem na studiach... awe
Nie podzialam zdania większości. (2) większość osób wychwala tą szkołę za poziom. OK chyba ze mają na myśli... Lusia GWSH (1) Nie rozumiem tych negatywnych opinii poniżej. Uczelnia jak każda, uczęszczam... Mirynka ODRADZAM.... (1) TEJ UCZELNI STANOWCZO WSZYSTKIM ODRADZAM!!!!!! SPĘDZIŁAM TAM TRZY LATA... BYŁA STUDENTKA Polecam politologię (1) Witam. Jestem absolwentem tej uczelni. Skończyłem na niej licencjat. Magistra... absolwent gwsh (1) siema;) mam takie pytanie czy ktos sie orientuje jak wyglada spr, w związku z... moniafor4 dobry wybor !!! (1) dobry wybor !!! Alicja Super klimat (1) Wykładowcy z UG ( przynajmniej na zarządzaniu), bogaty księgozbiór... dorota I Trójmiejski Turniej Negocjacyjny (1) 19 marca 2009 organizowany jest I Trójmiejski Turniej Negocjacyjny. Odbędzie... negocjacje Uwaga!! zjazdy odbywają sie co tydzień !!!!! (1) zaczęłam zaoczny system kształcenia z myślą i informacją z rekrutacji, że... uczennica super (1) POziom nauki jest dosc wysoki- oczywiscie wiekszosc przedmiotow mozna... asiul GWSH :) (1) Przyznam szczerze , że czytam nie które opinie i oczom nie wierze. Jakbyśmy... Anabelka aj - opinia (1) Na poziom nie mogę narzekać, bo 90% moich wykładowców to dorabiający sobie... aj GWSH (1) Powiem tylko zmienić panie w dziekanacie PEDAGOGIKI< one chyba tam pracują za... miałczka Student to tylko petent (1) Plusy - wykładowcy z innych renomowanych uczelni. Jak ktoś chce się uczyć... piotr.korczynski@poczta.fm Boże widzisz, a nie grzmisz... (1) Szkola... szczerze mowiac..gdybym miala wyberac jeszcze raz jakas szkole to... zoltad stanowczo nie (1) powiem tak - jesli zalezy wam na latwym uzyskaniu dyplomu - to szkola dla... sadbuttrue To bardzo dobra szkoła dla ludzi z jajami. (1) Ja chodzę do tej szkoly bo mnie na to stac i tyle. nie chcialem sie meczyc... Bohun - Wielki Ataman Kozacki