Gabinet Fizjoterapii Re-Forma

Rehabilitacja

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Andrzej - ocena (1) Maciej postawił mnie na nogi i wyciągnął spod skalpela u neurochirurga.... Andrzej Joanna - opinia (1) Pan Michał ma świetne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie tłumaczy... Joanna Marcin Tarzecki - opinia (1) Do P. Michała trafiłem z polecenia. Mam problemy z kręgosłupem w odcinku... Marcin Tarzecki
Jolanta - opinia (1) Mam 64 lata. Przez ostatnie 4 lata cierpiałam na silne bóle prawego barku.... Jolanta Wojtek - opinia (1) Rzeczowo i sympatycznie. Natychmiastowe efekty sesji i dobrze dobrane,... Wojtek Polecam z całego serca! (1) Panowie naprawdę potrafią postawić człowieka na nogi, dosłownie. :) Po 3,5... Agnieszka prawdziwi fachowcy (1) 25 Września to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie i od razu bomba, światło... ADAM Z. Pełen profesjonalizm (1) Do Macieja trafiłem z polecenia. Sport uprawiam już od dawna ale po nagłym... Marcin Godny polecenia (1) Zdecydowanie najlepszy gabinet i rehabilitant na jakiego trafiłem. Sam... Jarosław Pakowski Polecam! (1) Polecam gabinet Re-Forma i Pana Michała Chęcińskiego za profesjonalizm i... Patrycja Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam wszystkim gabinet fizjoterapii RE-FORMA. Bardzo profesjonalni... Ula Pełen profesjonalizm w Gabinecie Re-Forma (1) Do Pana Macieja Karwackiego trafiłam trzy miesiące po operacji biodra... Danuta rehabilitacja (1) Gorąco polecam gabinet, Profesjonalne podejście, idealnie dobrane ćwiczenia. Oskar Nasierowski Jak się naprawić skutecznie? W ReFormie! (1) Kilka lat temu w ekspresowym tempie, dzięki Maćkowi i Michałowi mogłam wrócić... Julia Polecam! (1) Do gabinetu trafiłam z dolegliwościami barku po wielu, wielu, wielu latach od... Ula Re-welacja (1) Obiecałem to zamieszczam nie inni też skorzystają Robin Hood Polecam w 100% (1) Gorąco polecam wszystkim,którzy chcą stanąć na nogi po przebytych... Anna Zaręba Profesjonaliści (1) Fizjoterpaeuci w Re-Formie to dwójka specjalistów dobrze rozumiejących... Antoni Grabowski Profesjonalizm (1) Sprzęt dobrej jakości, świetna lokalizacja, ciche i przyjemne miejsce. Zaś... Maciej Polecam! (1) Chodziłem do rehabilitanta Maćka Karawackiego. Człowiek ma dużą wiedzę w... SJ