Natalia - opinia (1) Po raz pierwszy skorzystałam z cateringu na Święta zamówiłam kilka potraw... Natalia Aga - opinia (2) Dziękujemy przemiłej obsłudze za wieczór walentykowy. Spisaliście się na... Aga justyna - opinia (1) Dwukrotnie miałam „przyjemność” jeść na Czarnej perle. Byłam tydzień po... justyna
Natalia - opinia (1) Miejsce klimatyczne, mozna posluchac szant w gronie znajomych, wypic grzanca,... Natalia Przykra niespodzianka . (3) Na urodziny dostałem od córki voucher na kolację na statku pod nazwą Czarna... Andrzej Super miejsce! (1) Super miejsce, bywałem wielokrotnie! Jeśli chcecie poczuć prawdziwy morski... Paweł Super miejsce ! (1) Gorąco polecam Tawernę Czarna Perła. Gościłam zarówno na wieczornej imprezie... Gosia wesele (1) Jakież było moje zdziwienie kiedy znajomi zaprosili nas na wesele urządzane... Kasia Miejsce nietypowe, godne polecenia (1) Na Tawerne trafiłam przez przypadek. Miejsce chyba mało znane Gdańszczanom... Dominika Gorąco polecam! (1) Wspaniałe miejsce dla fanów szant, folku morskiego i muzyki biesiadnej! Na... Rodzina z Gdańska Cudownie - wesele na Perle! (1) Kochani byliście wspaniali! Wesele na Czarnej Perle to rewelacyjny pomysł,... Roma Katarzyna ze znajomymi ze Szczecina - opinia (2) Polecam, i milo wspominam pobyt w Trójmieście a przede wszystkim zabawę przy... Katarzyna ze znajomymi ze Szczec Gorąco Polecam!!!!!!!!!!!! (1) Niesamowita atmosfera, muzyka na żywo i szalenie miła obsługa;) Gorąca perła... Aleksandra Serdecznie polecam ! (1) Jest to jedyna w swoim rodzaju tawerna , świetna zabawa przy cudownych... Szantyfanka Super miejsce (1) Czarna Perła to jedno z niewielu miejsc w Gdańsku, nawiązujących do morskiego... Stefan Syf, kiła i mogiła. (2) Niestety muszę zgodzić się z powyższymi negatywnymi opiniami. Miejsce to... Rozczarowana wielki pozytyw! (1) Restauracja godna polecenia! Jedzenie, muzyka, obsługa rewelacja! Jeszcze... jasmina Oba statki - Lew i Czarna Perła są super (1) jak się to mówi - MUCHA NIE SIADA :) Serdeczne pozdowienia dla dwóch... Maka To już nie to co kiedyś... (4) Stało się. Tawerna z bardzo fajnego miejsca, które kiedyś miało swój... Gogol gdanszczanin (1) moja opinia wspaniala atmosfera kuchnia super gdańszczanin