Galeria Klif

Centra handlowe

Gdynia, al. Zwycięstwa 256

RL - opinia (1) Bardzo ładnie urządzone centrum. Mało klientów, a w związku z tym brak... RL Tomasz Konowalski - opinia (1) jeździłem od chwili powstania Galerii, właściciele przedobrzyli z... Tomasz Konowalski Dorota - opinia (1) Klif ział pustkami już kilku lat... Po wprowadzeniu płatnego parkowania... Dorota
Magdalena - opinia (1) Wizyta po kwarantannie. Spokojnie, bez napięcia, ciekawa oferta - inna niż w... Magdalena Joanna - opinia (1) Fantastyczne miejsce na zakupy bez tłumów. Joanna Anna - opinia (1) To najpiękniejsza galeria w Trójmieście Anna Małgorzata - opinia (1) Bardzo lubię ten obiekt. Jest na ludzką skalę. Małgorzata Radek - opinia (1) podpowiem, że będzie bardziej opłacalnie jak od razu zamieni się to w dom... Radek Alicja - opinia (1) Przyjemne miejsce z różnorodną ofertą, duży plus za akcje dla dzieci, u nich... Alicja RTV EURO AGD -obsługa masakra ! (5) W Gdańsku Matarni chciałam z mężem i córką kupić zmywarkę Bosch jednak... niezadowolona klientka obsługa w klifie NIKE (2) Personel kompletnie nie zna sie na warunkach reklamacji. Bardzo... weronika Zdecydowana klientka. (1) Witam drogie Klientki. Chciałabym poruszyć jeden dziwny temat jaki mnie... Zdegustowana Liu Jo - ekspedientki (4) Odwiedziłam ten sklep z nadzieją, że coś dla siebie znajdę. Jestem osobą... Laura sprzedawczynie (1) nie lubie za bardzo tego centrum gdyż średnia krajowa nie wystarcza na to aby... klent lat 35 C.H Real wzgórze RTV EURO AGD (1) To co dzieje się w tym sklepie to w ogóle jakieś jaja . Zamawiając lodówkę... Nie ma że boli! NIKE (1) Maskara nie spodziewałam sie tak nie miłej obsługi w takim sklepie,w kazdymz... Oliwia Elegant-dobry wybór (1) Witam! Polecam sklep Elegant,duży wybór garniturów i nie tylko w rozsądnej... Adi Klifomaniak - opinia (2) Cieszę się że Klif się powiększy. Tylko mam obawy co do jakości sklepów kiedy... Klifomaniak ESPRIT (1) KLIF zaczyna być na dobrej drodze... powinni otworzyć jeszcze ESPRIT i nie... jagna west - opinia (2) Popieram opinię Pani Beaty. W Klifie brakuje wielu marek : IceIceberg,... west