siłownia w Gdańsku? (5) Szukam NORMALNEJ siłowni w Gdańsku czynnej do 22-23 najepiej okolice centum... Tomasz Czy można jeździć ul.Słowackiego na rowerze?? (22) Witam! Mam do was pytanie! Czy można jeździć na rowerze ul.Słowackiego? A... !!! fryzjer porażka!!! (15) byłam na fryzurze próbnej u fryzjera w gdańsku -wrzeszczu chciałam luźną,... mmegi
Przeznaczenie? (3) Zobaczyłam Cie na stacji skm we Wrzeszczu. Sluchales muzyki otulony ciepla... nati do Baśki (2) czy mogłabyś napisać mi numer telefonu do p. Asi z saloniku... gocha Paznokcie żelowe (4) Dziewczyny, słyszałyście a może korzystałyście z salonu "studio paznokcia"... Znajoma kosmetyczka (1) czy ktoś zna numer telefonu do salonu kosmetycznego na ulicy gen.de Gaullea... gocha korki z matmy / fizy (1) jestem studenetem PG ETI I rok, zakres gim i liceum.. najchętniej okolice... piorek Mistrzostwa Gdańska w MTBO (4) Witam Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Mistrzostw Gdańska w Rowerowej... Karol Kalsztein NIEDZIELA 9 października o godz: 11.00 Zakończenie sezonu letniego 2005 z ognis (1) Spotykamy sie w niedzielę 9 października o godz. 11.00 przed dworcem PKP we... OBCY dobry laryngolog potrzebny od zaraz (2) Czy ktoś może polecić dobrego laryngologa dziecięcego - jeśli to ma jakieś... awmi slub (4) Kot ma slub w kosciele na Czarnej we Wrzeszczu 26 sierpnia 2006. A moze jest... Yplocka paznokcie (1) Hej hej!!! Wybieram się do Salonu Miami we Wrzeszczu. Dziewczyny - byłyście... anulka Weekend ze Speed Bike Team'em (1) Weekend ze Speed Bike Team'em 24.09.2005... Tacoo cristal (1) czy ktos slyszal jakies opinie o tortach z cristala we wrzeszczu? nysia Dom Nauczyciela - ktoś zna? (7) Myślimy nad zorganizowaniem wesela w Domu Nauczyciela we Wrzeszczu, czy ktoś... t h o m a s 21 Sierpnia rajd nad jezioro ORLE (9) Witam bardzo serdecznie 21 sierpnia nasza Grupa-Speed Bike Team organizuje... Tacoo kawiarnia (3) Szukam jakiegos fajnego miejsca gdzie mozna wypic kawe. Miejsce z klimatem.... satraaa rondo komorowskiego (4) Witam Możecie mi powiedzieć jakie ulice łączą się na Rondzie... k1089 Bardzo pilne (15) Dziewczyny, proszę o pomoc. Pilnie poszukuję salonu we Wrzeszczu gdzie... Anulka