Ostrzegam przed Vis'Art! (10) Gdyby ktoras z Was zbladzila do tego zakladu fryzjersko-kosmetycznego we... Szafira mieszkanie do wynajęcia (2) Chcę wynająć samodzielne mieszkanie. Może 2-3 studentom/ studentkom lub... m_h półkolonie (4) Czy ktoś z was forumowiczów wie gdzie można posłać dzieciaka na półkolonie -... Marynia
Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.) (8) Dziewczyny poszukuje par , które się pobierają w Kolegiacie Najświętszego... żaba Super Girl & Romantic Boys (1) W Sobotę 25.06.05 w klubie Stacja de Luxe (Gdańsk-Wrzeszcz ul.Grunwaldzka 22... Sonarianin Piercing... (2) Znalazlam salon na ul. Grunwaldzkiej we Wrzeszczu... Wiem, że wykonuje się... Marta602624019 Mieszkanie do wynajęcia (2) Wynajmę mieszkanie 1 pokojowe, 35m^2, z dużą jasną kuchnią, umeblowane i... Kasiax Wielki przejazd rowerowy (4) Coroczny Wielki przejazd rowerowy odbędzie się w tym roku 19 czerwca o godz.... MaCiEjOo fryzjer (9) Dziewczyny czy znacie może we Wrzeszczu fryzjera który robi ładnie baleyage,... Art WIELKI PRZEJAZD ROWEROWY!!! (1) Coroczny Wielki przejazd rowerowy odbędzie się w tym roku 19 czerwca o godz.... MaCiEjOo Mieszkanko na sprzedaż (6) Skoro mowa o mieszkankach..:) My tez mamy do sprzedania nasze mieszkanko:)... Moni Czy ktoś może doradzić-siłownia? (2) Mam pytanko, czy ktoś może mi doradzić gdzie sie wybrać na jakąś fajną... mońcia pokaz ogni sztucznych? (2) Kto wie co to była za okazja, że wczoraj tj. sobota nad Wrzeszczem był... yagi ortodonta ! (12) Czy ktos moglby mi polecic dobrego ortodonte ? Wiem, ze istnieje wiele... Juliettt solarium (2) dziewczyna prosila mnie zebym sie dowiedzial gdzie najtaniej i najlepiej... piternet Solarium we Wrzeszczu (2) Znacie jakieś dobre solarium ze Wrzeszczu?:) Monik bielizna...a moze taka ? (23) Hej dziewczyny, wlasnie sie dowiedzialam, ze moja suknia juz na mnie czeka do... shella WENTA (5) Witam wszystkich na forum. Jestem ciekawa co sądzicie o cukierni Wenta we... Aleksa kino bajka - klub? (1) czy wiecie cos o nowym klubie we wrzeszczu który ma powstac w budynku dawnego... qla wolny termin na wesele 01/10/05 w srebrnym młynie (3) W związku ze spowodowanymi chorobą zmianami planów ślubnych zmuszony jestem... martino