salon ELJA we Wrzeszczu-opinie (8) hej dzis bylam zobaczyc suknie i zapoznac sie z oferta sklepu,czy ktoras z... kaska_23 Prosze o opinie o Klubie Garnizonowym we Wrzeszczu (19) Wlasciwie juz klamka zapadla ze wesele odbedzie sie w klubie garnizonowym na... olafsson Szukam salonu fryzjerskiego gdzie robia makijaz!!!! (13) witam Szukam dobrego salonu fryzjerskiego gdzie rowniez robia ladny makijaz... Hania
Gdzie jakis hotel we Wrzeszczu? (15) No bo tam, gdzie mam wesele, 350 za pokoj, co stanowczo wykracza poza moje... MadziaK biustonosz bez tyłu (11) Poszukuję jasnego zapinanego na brzuchu. Biały albo ecru. Widział ktoś?... nale klejenie akwarium (1) Witam może ktoś sie orientuje gdzie we wrzeszczu można skleić akwarium dla... Wąski Fryzjer i makijaż???? (24) Hej Dziewczyny nie długo chce sie umówi do fryzjera i na makijaż, i nie mam... megi24 taniec (10) a my mieliśmy u doroty, zajęcia ma we wrzeszczu i było super, nauczyła nas... mimin krawiec (2) Gdzie najlepiej uszyć garnitur? Może polecicie jakiegos fachowca w tej... K.B. joga (3) Czy ktoś wie, gdzie można poćwiczyć jogę w Gdańsku? ivy dekaracje (12) czy ktoś się orientuje gdzie jest jakaś wypożyczalnia dekoracji ślubnych?? A&S kosciol na Czarnej- wrzeszcz (7) kto ma tam 26 sierpnia? Czy rzeczywiscie nie mozna stroic kosciola? Z tego co... niuniusia26 Fryzjer -Atelier we Wrzeszczu (5) Czy ktoś słyszał coś o fryzjerze P.Zbyszku z salonu Atelier we Wrzeszczu... majorka Wrzeszcz - salony - opinie i adresy (5) Bardzo proszę o opinie na temat salonów sukien ślubnych (ale tylko z... D o t a kto 10 czerwca na CZarnej we Wrzeszczu?? (10) j w sylvia suknia-salon Elja (5) czy jest ktos kto moglby sie podzielic opinia na temat salonu slubnego ELJA... monia27 najlepszy salon kosmetyczny w Gdansku (2) prosze polecajcie-te waszym zdaniem najlepsze-chodzi mi o oczyszczenie twarzy... dziób Wrzeszcz - Przychodnia Ogólna (5) szukam przychodni ogólnej (podstawowa opieka zdrowotna) gdzie przyjmują... Pomarańczka Gdzie mozna pograc w streetball? (1) Znacie jakies dobre boisko we Wrzeszczu, w okolicach... Piru MASAŻE (4) Czy moze mi ktos polecic jakies dobry gabinet masazu? 3-miasto