Pomyłka (1) kto hajta sie ,ale 10.VI.2006 na cZarnej we Wrzeszczu???:):):):) sylvia Gdzie kupić ładny paier do zaproszen??? (14) Hejka, czy orientuje sie ktos gdzie mozna kupic ładny papier w rozsądnych... Modern_Lady gdzie na kick boxing (7) czy ktos sie orientuje gdzie w Gdansku mozna zapisac sie na kick boxing? i... LENA25
potrzebny nr tel!!!!!!! (9) Czy ktos z was ma moze nr tel do Parafii Najswietrzego Serca Jezusowego na... olenka i wiktor 3 czerwca parafia NSJ Wrzeszcz na Czarnej (2) jest ktoś jeszcze?:) greta 3 czerwca parafia NSJ Wrzeszcz (1) czy jest ktoś z tej samej daty i tej samej parafii greta 27.05.06 kościół Zmartwychwstania Pańskiego, Wrzeszcz (1) Bierzemy ślub 27 maja w kościele Zmartwychwstania Pańskiego we Wrzeszczu. Czy... Illatanka meski FRYZJER (2) szukam Fryzjera, bo cały czas odwiedzam innego. MOze cos polecicie????? gorgo gorsety bielizniarskie... (2) Moje drogie panie, gdzie moge nabyc dosc nietypowy gorset ??Nietypowy... ewulka skradziony rower (3) Witam wszystkich Dzisiaj z rana poszedłem do piwnicy a tam nie ma roweru... dyzio pzodroo dla Mikołajów z Gdańskiej Kampanii Rowerowej ;) (1) Pozdroo dla Mikołajów z Gdańskiej Kampanii Rowerowej którzy stali dziś we... Mati Cristal - wesele w Cristalu (3) Czy ktoś mial wesele w Cristalu we Wrzeszczu? Ja mam w czerwcu 2006.... KB potrzebny ginekolog (4) Potrzebuje pomocy.Jestem w ciąży , a mój obecny ginekolog jest... a-arct siłownia w Gdańsku? (5) Szukam NORMALNEJ siłowni w Gdańsku czynnej do 22-23 najepiej okolice centum... Tomasz Czy można jeździć ul.Słowackiego na rowerze?? (22) Witam! Mam do was pytanie! Czy można jeździć na rowerze ul.Słowackiego? A... !!! fryzjer porażka!!! (15) byłam na fryzurze próbnej u fryzjera w gdańsku -wrzeszczu chciałam luźną,... mmegi Przeznaczenie? (3) Zobaczyłam Cie na stacji skm we Wrzeszczu. Sluchales muzyki otulony ciepla... nati do Baśki (2) czy mogłabyś napisać mi numer telefonu do p. Asi z saloniku... gocha Paznokcie żelowe (4) Dziewczyny, słyszałyście a może korzystałyście z salonu "studio paznokcia"... Znajoma kosmetyczka (1) czy ktoś zna numer telefonu do salonu kosmetycznego na ulicy gen.de Gaullea... gocha