Awarie, spóźnienia, nie przyjezdzające autobusy & tramwaje (1) Gait nie szanuje pasażerów. Prezes Gait kpi sobie z osób korzystających z... Gdańszczanka autobus 283 (2) Dlaczego autobus 283 ciągle wypada . Ostatni z Piekarniczej o godzinie 19,56... Bożka nie realizowanie kursów autobusów zgodnie z rozkładem jazdy (1) wywieszone godziny kursowania są fikcją literacką andrzej
Maly autobus(taki,jakie jezdza w Gl.Gdansku,starowka na ul.Nieborowska) (1) Nie wiem,do kogo napisac,gdzie sie zwrocic z prosba:mieszkam przy... Iza # Praca motorniczego - kryteria (1) Chciałam zapytać kto ma szansę przejść kasting który organizują gdańskie... Karolina Autobus 167 (1) Autobus spóźniony 20 min Wiśnia LINIA POŚPIESZNA ZKM GDAŃSK "J" (3) Dzisiaj (14.08.2014r) w godzinach między 17:13 a 17:16; kierowca autobusu... zmotoryzowana podziękowanie (1) Serdecznie dziękuję motorniczemu tramwaju nr.6 o numerze bocznym 038 za to,... wdzięczna pasażerka mam nadzieje ze juz niedlugo - pasazer - opinia (4) chamstwo kierowców jest nie do przejscia i te kretynskie maile w odpowiedzi... mam nadzieje ze juz niedlugo - p bus 227 - 17 kwietnia 2012; Srebrniki 15.26 do Jelitkowa (2) cham-kierowca, który zamknął mi drzwi przed nosem i choć stał na przystanku... wiem czemu unikam zkm PRZEBOJOWY KIEROWCA AUTOBUSU 174 (4) W dniu dzisiejszym wracałam autobusem linii 174 z Fashion House o godzinie... Karola jazda w tę i z powrotem..... (1) jeżdże autobusami lini 154 i 254 i powiem szczerze jeżdzi się na pewno w... pasażer....ZTM Gdańsk Kierowca autobusu 186 ,112 (1) Wielki (+ )dla tego Pana ! 2 razy miałam przyjemność jechać i opinię mogę... Zadowolona 210 (2) jerzdzę ta linia codzienie do pracy jest strasznie zawsze sie spuzinia a do... rabbi Pan Krzysiek (1) Pan Krzysiek. Kierowca autobusu, jeżdżący Gdańskimi autobusami to SKARB. Mam... Grzesiek droga na jasien (1) jazda autobusami 167 i 168 to kpina bo nie jezdza czeka sie godzinę i tak co... darson 210 ;/ (1) Jaki bezsens !!! jeżdżę 210 i przeważnie ,a może nawet i zawszę się SPÓŹNIA .... P. skandal, brak sacunku dla pasażera. (3) Tak można opisać "terminowość" autobusów 161, 167, 168, 367. Przykłady:... Jola Zachowanie kierowców ciągle pozostawia wiele do życzenia. (2) Niestety, w ZKM pracują nadal „szoferzy” ze starej gwardii,... Bash