K. Dzik - ocena (1) bardzo dobry i sprawdzony komis, polecam K. Dzik Kacper - ocena (1) jestem bardzo zadowolony z zakupu auta w aaa. miła obsługa, szybka transakcja Kacper Angelika - ocena (1) Polecam ten skup Angelika
Ania - ocena (1) Naprawdę polecam ten skup Ania Jarek - ocena (1) Bardzo polecam,skup taki jak w opisie Jarek Łukasz - ocena (1) Dzień dobry byłem wczoraj u was w salonie powiem tak podjechałem wszedłem na... Łukasz Kamil - ocena (1) polecam !!!! Auto bardzo udane Kamil Dariusz - ocena (1) auto na chwilę obecną po ponad pół roku spisuje się bardzo dobrze Dariusz Janek - ocena (1) nie narzekam bo za Opla zapłacili mi całkiem dobrze Janek Krzysztof - ocena (1) polecam gorąco ! Krzysztof Jacek - ocena (1) ja też jestem zadowolony z samochodu Jacek Milena - ocena (1) polecam :) szybka sprzedaż samochodu Milena Agnieszka - ocena (1) Auto kupione jakiś czas temu, jeździ, nic sie nie psuje, także pełne zadowolenie Agnieszka Dominik - ocena (1) bardzo duży wybór samochodów Dominik Kamil - ocena (1) Profesjonalna obsługa i doradztwo. Zakup Peugeot 308 sw Kamil Paulina - ocena (1) Bardzo polecam ten skup aut, bardzo szybka wycena. Paulina Marcin - ocena (1) Bardzo polecam ten skup aut Marcin M. Cebula - ocena (1) w pełni zasłużone 6 gwiazdek :) M. Cebula Sławek - ocena (1) polecam serdecznie Sławek Dominik - ocena (1) spoko, bardzo fajny komis, duży wybór aut, możliwość negocjowania ceny i... Dominik