Kaśka - ocena (1) Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń Kaśka G, Mika - ocena (1) kupiłem nową Insignię. Samochód rewelacja, Jestem mega zadowolony G, Mika Ignacy - ocena (1) podobnie jak inni ja też kupiłem samochód w AAA. Jeżdżę nim już ponad pół... Ignacy
Darek - ocena (1) pewnie że polecam Darek Miron - ocena (1) super, bardzo duży wybór samochodów. Miron M. Tarka - ocena (1) wszystko ok, można śmiało kupić u nich auto M. Tarka Alek - ocena (1) polecam, podobnie jak inni, my też kupiliśmy auto w AAA. Spisuje się bardzo... Alek Sonia i Ludwik - ocena (1) Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni kupiliśmy auto w Auto centrum w Gdańsku... Sonia i Ludwik zbigniew - ocena (1) A ja mam problem niedawno kupilem samochod i juz mam problem z silnikiem... zbigniew Hanna - ocena (1) Polecam p.Macjeja P. - super obsluga Hanna Tomasz G. - ocena (1) Polecam pana Macieja P. Fachowa pomoc Tomasz G. Krystian - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony. Usługa wyceny auta na najwyższym poziomie, szybko i... Krystian D. Stachura - ocena (1) jak na skup to płacą naprawdę uczciwie D. Stachura D. Masło - ocena (1) jestem bardzo zadowolona. nareszcie kupiliśmy z mężem pięknego dużego SUVA :)... D. Masło Damian - ocena (1) sprawdzony i zdecydowanie mój ulubiony komis :) Damian Miłosz - ocena (1) jestem bardzo zadowolony, śmiało polecam Miłosz Roman Rybak - ocena (1) Nie mogłem sobie wyobrazić lepszego doświadczenia zakupu samochodu używanego!... Roman Rybak Piotr - opinia (1) Sprawnie, konkretnie, profesjonalnie. Polecam Piotr Seba - opinia (1) solidny, uczciwy komis, polecam Seba Adrian - opinia (1) polecam serdecznie. bardzo fajny oddział Adrian