Marcin - opinia (1) Polecam, transakcja udana. Pan Adam zna się w temacie motoryzacji. Szacun Marcin Wojtek - opinia (1) Szczerze polecam, nie trzeba sie rozpisywać wystarczy skorzystać z ich usług Wojtek pan g - opinia (1) Witam kupilem auto u pana Arka bardzo ladne zadbane i bezwypadkowe ogladalem... pan g
Ewelina K - opinia (1) Parę tygodni temu odwiedziliśmy z mężem ten komis w poszukiwaniu auta.... Ewelina K Aleksandra Koko - opinia (1) W poszukiwaniu swojego wymarzonego auta trafiłam na bardzo kompetentną... Aleksandra Koko Sebastian - opinia (1) Serdecznie polecam! Korzystałem z usług firmy na początku czerwca i udało mi... Sebastian Jakub W - opinia (1) Samochody super jakości i w dobrej cenie. Niedawno kupiłem tam swój pierwszy... Jakub W Sandra - opinia (1) Bardzo duży wybór samochodów, ceny adekwatne do pojazdu. Każdy znajdzie coś... Sandra Aleksandra Kowalska - opinia (1) Jestem zaskoczona, że trafiłam na tak dobry komis, z tak świetną obsługą.... Aleksandra Kowalska Natalia - opinia (1) Bardzo fajne auta, każdy znajdzie coś dla siebie, na każdą kieszeń, świetna... Natalia Aleksandra - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić. Auta są zadbane i porządne. Obsługa bardzo... Aleksandra Iwona Wk - opinia (1) Rewelacyjna obsługa. Ceny nie są wygórowane, duży wybór samochodów w... Iwona Wk Paulina - opinia (1) Szukałam autka w dobrej cenie - i właśnie takie tutaj znalazłam. Bardzo... Paulina Ewa - opinia (1) Bardzo miła atmosfera moje wrażenia bardzo pozytywne Ewa Agata W - opinia (1) Polecam z czystym sercem!! Naprawdę dawno nie spotkałam się z takim... Agata W Marcin - opinia (1) Dobre auta w bardzo dobrej jakości i za rozsądną cenę. Firma sprawdzona i co... Marcin Marcin - opinia (1) Sam nie wierzę że to pisze ale z całego serca polecam ten komis. Wcześniej... Marcin Małgorzata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zakupionego samochodu. Lakier w porządku. Brak wad... Małgorzata Sławek - opinia (1) Polecam! Samochód w bardzo dobrym stanie i wszystko zgodne z tym co... Sławek Kuba - opinia (1) Auto sprawne, jeździ jak trzeba. Udało się kupić dobry samochód za normalną... Kuba