Agnieszka - opinia (1) Bardzo dobra współpraca i pomoc w sprzedaży auta. Polecam Agnieszka Marek - opinia (1) Zadzwoniłem do nich z ogłoszenia. Mile zaskoczony rozmową telefoniczną... Marek Zadowolony klient - opinia (1) Bardzo dobry kontakt,rzetelna konkretna fachowa obsługa.Pan Adam zna się na... Zadowolony klient
Michu - opinia (1) Auto sprzedane w ciągu 2 godzin. Dobry kontakt Michu Można zaufać (1) W końcu znalazłem osobę od której miło kupuję się samochód. Bez cwaniakowania... Emil polecam (2) jestem bardzo zadowolony,kupiłem samochód ,super obsługa, Pani Anetka super !!!! Jarek corsa (2) Kupiliśmy w zeszłym miesiącu u nich opla corsę, na sprawdzenie wybraliśmy... Danuta Świetna obsługa, dobre ceny (4) Skupują samochody szybko i konkretnie za uczciwą cenę. Tomasz Michał. - opinia (2) Kupiłem juz kilka aut od Caroland. Zawsze byłem zadowolony z obsługi... Michał. Oferty godne polecenia (1) Ta firma posiada fajne auta w atrakcyjnych cenach. Jestem stałym klientem :)... Marek Polecam! (1) Sprzedałam im auto w niecałe 30 min - podjechali wycenili, spisali umowę no i... Ania ReMiRu - opinia (1) Miła obsługa. Fachowe podejście do klienta. Bardzo polecam. ReMiRu zbigniew - opinia (1) zakup auta przebiegł bez problemu, wszystko wraz z kredytem na auto... zbigniew super! (2) Jestem bardzo zadowolona z zakupionego auta! Obsługa klienta na wysokim... Patrycja Jan - opinia (1) Szeroki asortyment, idzie ponegocjować i samochody ok. Polecam !! Jan Polecam sprzedawcę (1) Auto znalezione na Otomoto, szybko umówiliśmy się na oglądanie. Ostatecznie... Helena Opel Meriva B 1.3 CDTI 2011r (1) Od dłuższego czasu szukałam auta ekonomicznego i przestronnego. Natrafiłam na... Karolina Wszystko super (1) Świetny kontakt, bardzo profesjonalna obsługa. Jestem zadowolona i szczerze... Ola Polecam!!!! (1) Profesjonalna obsługa. Auto zgodne z opisem, bezwypadkowy i z udokumentowanym... Monia Wszystko elegancko, zadowolony (1) Kupiłem Volvo XC60, auto było jak w opisie, a sprawdziłem auto na stacji... Waldek
1 z 21 »