Lerzyna - ocena (1) auto jak opisane, nie zawiodłem się jadąc pól Polski Lerzyna Wiktor - ocena (1) sprzedałem auto w 40 minut, bardzo rozsądna cena, miła obsługa Wiktor K. Dzikomska - ocena (1) Polecam. Dwa samochody kupione w AAA K. Dzikomska
Sebi - ocena (1) finansowanie samochodu na bardzo korzystnych warunkach, polecam Sebi Tymon - ocena (1) polecam serdecznie Tymon Darek Sumara - ocena (1) naprawdę spoko, obsługa fachowa, doradzają, pomagają, super :) Darek Sumara D. Sikora - ocena (1) bardzo dobry komis, skorzystałem z oferty finansowania samochodu D. Sikora Grzegorz Kania - ocena (1) W stu procentach polecam komis jak i Michała właściciela który doradzi,... Grzegorz Kania Patryk D - ocena (1) Kupiłem Passata B8. auto w super stanie Patryk D Piotr - ocena (1) Fajni ludzie , dobre ceny względem stanu - ja polecem ;) Piotr Piotr Hubert Cieślak - ocena (1) wszystko super, daję najwyższą ocenę Hubert Cieślak M.L. - ocena (1) podobnie jak inni ja też daję 6 gwiazdek. Komis wart uwagi. Bardzo fachowa... M.L. Sylwia - ocena (1) jest ok, jak na skup płacą całkiem uczciwie Sylwia D. Baryła - ocena (1) Polecam serdecznie !!! D. Baryła M. Wilk - ocena (1) auto spisuje się bardzo dobrze, polecam serdecznie M. Wilk Krzysztof - ocena (1) Zakupiliśmy 1 marca 2024 auto w Gdańsku. Jesteśmy zadowoleni z obsługi... Krzysztof Oliwia - ocena (1) Sprawdzony, najlepszy komis Oliwia K. Urbaniak - ocena (1) nie narzekam, samochód w bardzo dobrym stanie K. Urbaniak Wiki - ocena (1) jestem zadowolona, samochód kupiony tydzień temu, super stan, niewielki... Wiki Invisible Man - ocena (1) La dramat! Dramatyczna obsługa a raczej jej brak. Godzina czekania, chociaż... Invisible Man