Adrian - opinia (1) polecam serdecznie. bardzo fajny oddział Adrian Julia - opinia (1) jestem zadowolona, kupiłam dwa tygodnie temu Opla Mokke Julia Daniel - opinia (1) wszystko ok, zdecydowanie mogę polecić Daniel
D. Idus - opinia (1) jak ktoś szuka dobrego komisu to moim zdaniem AAA mogę polecić. Z tego... D. Idus Jar - opinia (1) Profesjonalna obsługa, auta w należytym stanie. Sympatyczny i b.cierpliwy... Jar Monika Lorenz - opinia (1) Pani Dorota i pan Kamil super kompetentni Monika Lorenz H. Piasek - opinia (1) warto, ja jestem zadowolony H. Piasek Dominik - opinia (1) wszystko ok, mogę polecić Dominik Bartek - opinia (1) polecam. kupiliśmy u nich auto dwa miesiące temu Bartek W.Duś - opinia (1) ode mnie 6 gwiazdek :) obsługa bardzo miła i pomocna W.Duś Adrian - opinia (1) Dziękuję raz jeszcze za udaną sprzedaż i zakup BMW X6 , spędziliśmy prawie... Adrian Sara - opinia (1) bardzo dobry sprawdzony komis Sara Szymon - opinia (1) polecam serdecznie Szymon Janek - opinia (1) u mnie też w porządku, samochód udany, kupiony w dobrej cenie Janek Bartek Hajduk - opinia (1) podobnie jak inni, ja też jestem zadowolony z zakupu auta w AAA Bartek Hajduk M - opinia (1) Samochody z ukrytymi wadami, sprzedający nie bierze żadnej odpowiedzialności,... M klaudiaholysz - opinia (1) wszystko zgodne z ofertą, auto kupione w bardzo dobrym stanie klaudiaholysz B.P. - opinia (1) wszystko ok, szybka transakcja, samochód bardzo udany, super stan, niewielki... B.P. Maja - opinia (1) jestem bardzo zadowolona. Kupiłam u nich miesiąc temu Hondę Civic Maja Emi... - opinia (1) obsługa miła, duży wybór samochodów. Polecam Emi...