Łukasz - ocena (1) Bardzo smaczne jedzenie i świetna obsługa Łukasz Tybetka - ocena (1) Miejsce przeurocze, jedzenie wyśmienite. Obsługa miła, grzeczna i... Tybetka Tomasz - ocena (1) Jedzenie dobre w przystępnęj cenie. Niska oceana za : Podejście do klienta... Tomasz
Jas - opinia (1) Nie polecam noclegi chyba że komus jest obojętne że śpi w pościeli po kimś i... Jas Mati - opinia (1) Raz na jakiś czas odwiedzamy Oycową i jesteśmy zawsze zadowoleni! Pyszne... Mati Jurek - opinia (1) Jak tylko jestem w pobliżu to wpadam tam na smaczny obiad. Bardzo miła... Jurek Luk - opinia (1) Jedzenie bardzo dobre, piękna lokalizacja Luk Kalinka - opinia (1) Witam, byłam gościem na komunii, gdybym była organizatorem tego przyjęcia to... Kalinka Martik - opinia (1) Byłam gościem na weselu , jestem zachwycona obiektem , zielenią i każdym... Martik KaMar - opinia (1) Pięknie, pysznie , miła obsługa , po obfitym obiedzie , bo duże porcje... KaMar Odradzamy wszystkim! Katastrofa i rozczarowanie! (1) Pani Menager umówiła się z nami na spotkanie w celu zobaczenia sali i... Mm Niedzielny obiad (3) Wraz z moją rodziną (4 osoby dorosłe) oraz 3kg psem odwiedziłam restauracje... Magda Wesele w Oycowej Zagrodzie (1) Perfekcyjnie, wielka pomoc Pani Lucyny, jedzenie, organizacja i otoczenie... Marek najpiękniejsze miejsce na wesele (1) Zakochaliśmy się z Mężem w tym miejscu od pierwszego wejrzenia :) nie było... Maria Nie taka wspaniała jak tu piszą ta Oycowa Zagroda (2) Byliśmy z żoną i znajomymi na kolacji - i okazało się, że zamówiona butelka... gość Czad, nawet w taką pogodę jak teraz (1) Zatrzymaliśmy się w Ojcowej przypadkowo, odwiedziliśmy znajomych w Gowinie i... Kinia i Tom Wesele w Oycowej Zagrodzie (1) Polecamy to miejsce wszystkim! Organizowaliśmy w Oycowej Zagrodzie wesele w... Natalia Urocze miejsce (1) Byłam w poniedziałek tam pierwszy raz, trafiłam przez przypadek jadąc z... Karola zdecydowanie Polecam (1) Wspaniałe położenie, przepiękne widoki, duże wrażenie robią dopracowane... Cieja To miejsce jest naprawdę inne niż wszystkie! (1) Klika dni temu miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w moim... Olek