Odradzamy wszystkim! Katastrofa i rozczarowanie! (1) Pani Menager umówiła się z nami na spotkanie w celu zobaczenia sali i... Mm Niedzielny obiad (3) Wraz z moją rodziną (4 osoby dorosłe) oraz 3kg psem odwiedziłam restauracje... Magda
Wesele w Oycowej Zagrodzie (1) Perfekcyjnie, wielka pomoc Pani Lucyny, jedzenie, organizacja i otoczenie... Marek
najpiękniejsze miejsce na wesele (1) Zakochaliśmy się z Mężem w tym miejscu od pierwszego wejrzenia :) nie było... Maria Nie taka wspaniała jak tu piszą ta Oycowa Zagroda (2) Byliśmy z żoną i znajomymi na kolacji - i okazało się, że zamówiona butelka... gość Czad, nawet w taką pogodę jak teraz (1) Zatrzymaliśmy się w Ojcowej przypadkowo, odwiedziliśmy znajomych w Gowinie i... Kinia i Tom Wesele w Oycowej Zagrodzie (1) Polecamy to miejsce wszystkim! Organizowaliśmy w Oycowej Zagrodzie wesele w... Natalia Urocze miejsce (1) Byłam w poniedziałek tam pierwszy raz, trafiłam przez przypadek jadąc z... Karola zdecydowanie Polecam (1) Wspaniałe położenie, przepiękne widoki, duże wrażenie robią dopracowane... Cieja To miejsce jest naprawdę inne niż wszystkie! (1) Klika dni temu miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w moim... Olek Polecam wszystkim Oycową Zagrodę!!! (1) Niedawno miałam przyjemność być gościem na uroczystości zorganizowanej w tym... gość Wesele (1) Obsługa szybka, miła, uśmiechnięta. Jedzenie również smaczne, a dania... Para Mloda Gościniec Oycowa Zagroda (1) Jako już - szczęśliwa mężatka, a jeszcze dwa tygodnie temu - Panna Młoda -... Natalia Bardzo, bardzo polecam (1) Bardzo polecamy restaurację Oycowa Zagroda.Miesiąc temu odbyło się tam nasze... Ola Wesele (5) Piękne,spokojne miejsce w otoczeniu przyrody,smaczne jedzenie i miła obsługa... Andrea Hetzig Organizacja wesela (2) Organizowałam 2 miesiące temu wesele w Oycowej. Wszystko na początku było ok,... Państwo Młodzi Polecam miejsce jako salę weselną w stylu rustykalnym (1) Bardzo polecamy Oycową Zagrodę jako salę weselną dla każdego, kto szuka... Nowożeńcy Słabe jedzenie na uroczystości zorganizowanej (1) Impreza odbyła się w sali na piętrze - sala bardzo przyjemna. Niestety... gość Wesele W Oycowej Zagrodzie (2014) (1) Wesele organizowane w sierpniu 2014. Ocena celująca. Goście zachwyceni. Jak... maciej tragedia (2) Tylko ze daty dokładnej w umowie właściciel nie wpisał, gdyż żadna ze stron... Adrian
1