Leon B. - ocena (1) Zdecydowanie polecam tego hydraulika. Praca wykonana bardzo starannie, a po... Leon B. Angelika - ocena (1) Jestem pod wrażeniem umiejętności i podejścia do klienta. Hydraulik wykonał... Angelika Aga - ocena (1) Hydraulik był bardzo rzetelny i uczciwy. Dokładnie wyjaśnił, na czym polega... Aga
Marcin - ocena (1) Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług hydraulicznych, ale muszę przyznać,... Marcin Heniek - ocena (1) Hydraulik wykonywał u mnie skomplikowaną wymianę instalacji w całym domu.... Heniek Klaudia - ocena (1) Usługa hydrauliczna była na najwyższym poziomie, a hydraulik był niezwykle... Klaudia Zenon - ocena (1) Bardzo uprzejmy i kompetentny hydraulik. Rozwiązał problem z ciśnieniem wody... Zenon Hubert - ocena (1) Miałem poważny problem z rurami w domu i ten hydraulik naprawdę mnie... Hubert Kacper Sudczuk - ocena (1) Świetny specjalista! Hydraulik wykonał pracę bez zarzutów, bardzo dokładnie i... Kacper Sudczuk Milena - ocena (1) Ten hydraulik to nie tylko świetny fachowiec, ale także bardzo miła osoba.... Milena Robert Górniak - ocena (1) Ten hydraulik jest prawdziwym profesjonalistą. Miałem problem z instalacją... Robert Górniak Katarzyna S. - ocena (1) Znalazłam tego hydraulika przez polecenie i nie zawiodłam się. Pracował u... Katarzyna S. Kalina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług hydraulika. Miałam problem z przeciekającym... Kalina Pola - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług tego hydraulika. Profesjonalne podejście,... Pola Mateusz Gorczyca - ocena (1) Jestem pod wrażeniem uczciwości i terminowości tego hydraulika. Przyszedł na... Mateusz Gorczyca Werka - ocena (1) Miałam problem z cieknącym kranem i po wezwaniu hydraulika problem został... Werka Władysław - ocena (1) Po szybkim i skutecznym zlokalizowaniu wycieku, firma natychmiast przystąpiła... Władysław Iga - ocena (1) Przed rozpoczęciem prac otrzymałam szczegółową wycenę, która była bardzo... Iga Paulina - ocena (1) Miałam awarię ogrzewania w środku zimy i ten hydraulik uratował mi życie!... Paulina Aneta - ocena (1) Miałam problem z przeciekającą pralką i wezwałam tego hydraulika. Przyjechał... Aneta