Lidia - ocena (1) Doświadczenie z hydraulikiem było fantastyczne. Był nie tylko bardzo... Lidia Łukasz - ocena (1) Bardzo profesjonalna firma. Polecam! Łukasz Karolina Jaszek - ocena (1) Usługi termowizji wykonane przez Hydroklinike przerosły moje oczekiwania.... Karolina Jaszek
Karol - ocena (1) Kiedy mój dom został zalany, byłem w sytuacji kryzysowej. Skontaktowałem się... Karol Aneta - ocena (1) Chciałabym polecić usługi tego hydraulika! Ostatnio miałam problem z... Aneta Jacek - ocena (1) Muszę powiedzieć, że byłem pod wielkim wrażeniem usług tego hydraulika!... Jacek Marcin Koralczyk - ocena (1) Jako klientka firmy świadczącej usługi termowizji, mogę z czystym sumieniem... ldoaeieijnn@int.pl Wojtek Malinowski - ocena (1) Korzystałem z usług tego hydraulika przy wielu okazjach i za każdym razem... Wojtek Malinowski Patryk - ocena (1) Wypożyczalnia maszyn budowlanych, z którą miałem okazję współpracować,... Patryk Kamil Jurasik - ocena (1) Doświadczenie z usługą odgrzybiania i osuszania było dla mnie bardzo... Kamil Jurasik Malwina - ocena (1) Ostatnio potrzebowałąm dobrego hydraulika na cito, zaufałam dla hydrokliniki... Malwina tak - opinia (1) bardzo polecam dobra obsluga i wykonanie tak mmmmaa - opinia (1) bardzo dobra firma Godna polecenia! mmmmaa Klaudia - opinia (1) Dobra robota. Firma, która znajdzie rozwiązanie na wszystko! Klaudia Anna - opinia (1) Super robota. Bardzo zgrana ekipa, która potrafi zwalczyć wszystkie problemy! Anna Marek Marek - opinia (1) Najlepsza firma! Myśleliśmy, że nie ma już pomocy dla nas, a jednak. Dziękuję... Marek Marek Andrzej - opinia (1) Polecam z całego serca. Jedyna dobra firma w tym miescie. Andrzej Kamil Pepla - opinia (1) Polecam firmę z całego. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam! Kamil Pepla Renata - opinia (1) Mega wielkie dzięki tej firmie! Dobrze, że znalazłam was. Polecam! Renata Kinga Kwacz - opinia (1) Dobra robota! Jestem bardzo zadowolona. Polecam! Kinga Kwacz