Ada - ocena (1) Miałam problem z zatkanym odpływem, który okazał się trudniejszy do naprawy,... Ada Jarosław - ocena (1) Super profesjonalista! Wymiana rury w łazience przebiegła bezproblemowo, a... Jarosław Adam Z. - ocena (1) Bardzo dobry specjalista. Podczas instalacji nowego bojlera doradził mi kilka... Adam Z.
Marek Owczarzuk - ocena (1) Miałem problem z przeciekającym kranem, który próbowałem naprawić... Marek Owczarzuk Patrycja - ocena (1) Świetny fachowiec! Był bardzo dokładny i zadbał o to, żeby nie narobić... Patrycja Krystian - ocena (1) Solidny fachowiec, który zna się na rzeczy. Robota wykonana szybko i bez... Krystian Rozalia - ocena (1) Profesjonalista w każdym calu! Naprawa została wykonana sprawnie i dokładnie,... Rozalia Barbara - ocena (1) Hydraulik wykonał pracę bardzo starannie. Zwrócił uwagę na każdy szczegół i... Barbara Emilia - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług tego hydraulika. Był punktualny, uprzejmy i... Emilia Jakoniuk Damian - ocena (1) Solidna robota, wszystko działa jak należy. Pan hydraulik zna się na swoim... Jakoniuk Damian Róża makowiec - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Hydraulik przyjechał na czas,... Róża makowiec Kacper - ocena (1) Zdecydowanie polecam tego hydraulika. Miałem problem z instalacją... Kacper Joanna Kruk - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług tego hydraulika. Przyszedł na czas, był... Joanna Kruk Wioletta Sz. - ocena (1) Hydraulik godny polecenia! Profesjonalne podejście do klienta, dokładność i... Wioletta Sz. Nadia - ocena (1) Hydraulik wykonał świetną robotę, naprawiając nasz przeciekający zlew. Był... Nadia Filip - ocena (1) Zleciłem wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej w całym domu. Prace zostały... Filip Anastazja - ocena (1) Czułam się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty hydraulika w moim domu.... Anastazja Dawid - ocena (1) Miałem awarię w domu i potrzebowałem pilnej interwencji. Hydraulik zjawił się... Dawid Piotr - ocena (1) Byłem pod wrażeniem profesjonalizmu tego hydraulika. Zajął się wymianą rur w... Piotr Renata - ocena (1) Hydraulik wykonał świetną robotę, a po zakończeniu prac zostawił wszystko w... Renata