Genowefa - ocena (1) Firma odgrzybiająca i osuszająca wykonała rewelacyjną pracę w moim domu. Po... Genowefa Franciszek - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług firmy zajmującej się wypożyczaniem maszyn... Franciszek Aleksandra - ocena (1) Firma zajmująca się odgrzybianiem i osuszaniem mieszkań mogę śmiało polecić!... Aleksandra
Aneta - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez firmę zajmującą się... Aneta Rafał Noga - ocena (1) Stan maszyn na bardzo wysokim poziomie. Jak nowe! Gorąco polecam. Rafał Noga Asia Fikuśna - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług hydraulika, który niedawno naprawiał u mnie... Asia Fikuśna Franciszek - ocena (1) Bardzo profesjonalna. Szybko tanio i na temat. Franciszek Franek - ocena (1) Wszystko zgodnie z opisem firmy. Profesjonalizm na wysokim poziomie. Franek Jerzy Głowicki - ocena (1) Profesjonalne osuszanie po zalaniu było niezwykle skuteczne i szybkie. Firma,... Jerzy Głowicki Tomek Wołosek - ocena (1) Wypożyczona maszyna była bardzo czysta i w dobrym stanie. Wszystko przebiegło... Tomek Wołosek Renia - ocena (1) Bardzo polecam. Fachowcy w swojej dziedzinie! Renia Radek - ocena (1) bardzo profesjonalna firma polecam Radek Lidia - ocena (1) Doświadczenie z hydraulikiem było fantastyczne. Był nie tylko bardzo... Lidia Łukasz - ocena (1) Bardzo profesjonalna firma. Polecam! Łukasz Karolina Jaszek - ocena (1) Usługi termowizji wykonane przez Hydroklinike przerosły moje oczekiwania.... Karolina Jaszek Karol - ocena (1) Kiedy mój dom został zalany, byłem w sytuacji kryzysowej. Skontaktowałem się... Karol Aneta - ocena (1) Chciałabym polecić usługi tego hydraulika! Ostatnio miałam problem z... Aneta Jacek - ocena (1) Muszę powiedzieć, że byłem pod wielkim wrażeniem usług tego hydraulika!... Jacek Marcin Koralczyk - ocena (1) Jako klientka firmy świadczącej usługi termowizji, mogę z czystym sumieniem... ldoaeieijnn@int.pl Wojtek Malinowski - ocena (1) Korzystałem z usług tego hydraulika przy wielu okazjach i za każdym razem... Wojtek Malinowski