Kamil Pepla - opinia (1) Polecam firmę z całego. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam! Kamil Pepla Renata - opinia (1) Mega wielkie dzięki tej firmie! Dobrze, że znalazłam was. Polecam! Renata Kinga Kwacz - opinia (1) Dobra robota! Jestem bardzo zadowolona. Polecam! Kinga Kwacz
Krzysztof Szczena - opinia (1) Dziękuje bardzo firmie w pomocy. Polecam z całego serca. Krzysztof Szczena Marcysia - opinia (2) Wszystko Super jak najbardziej robota wykonana. Polecam! Marcysia Angelika - opinia (2) Super wspołpraca z firmą. Firma przyzwoicie wykonywała swoje zadania na... Angelika Szymon - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony, panowie konkretni nie obijają sie, znają się na... Szymon Adam - opinia (1) Profesionalizm sam w sobie, szybki czas realizacji, zamontowane, posprzątane,... Adam Anna - opinia (1) Pełen profesjonalizm usługa kotłowni wykonana estetycznie i funkcjonalnie... Anna Paulina - opinia (1) Profesjonalna i rzetelna firma, którą naprawdę warto polecić! Usługa wykonana... Paulina Kasia - opinia (1) Super, jestem bardzo zadowolona. Panowie byli bardzo szybcy, konkretni i... Kasia Jacek - opinia (1) Usługa zrobiona w porządny sposób. Szybko i sprawnie. Takich klientów życzę... Jacek Klientka - opinia (1) Korzystaliśmy z usług Hydrokliniki, mają najlepszy sprzęt w mieście. Usterka... Klientka Dorota - opinia (1) Począwszy od kontaktu z Właścicielem Hydrokliniki, poprzez kontakt z... Dorota Mariusz K. - opinia (1) Życie mi uratowali, poprzednia ekipa chciała pół mieszkania pruć żeby znaleźć... Mariusz K. Marek - opinia (1) Widać że fachowcy, kolega mi ich polecił, bo też miał duży wyciek w... Marek Katarzyna K. - opinia (1) Profesjonalna firma, umawiają się na konkretny termin, lokalizacja wycieku... Katarzyna K. Polecam-Pełen profesjonalizm. (1) Z wyciekiem borykałam się ponad dwa tygodnie przychodzili różni hydraulicy... Kowale-klientka z psami....