Róża makowiec - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Hydraulik przyjechał na czas,... Róża makowiec Kacper - ocena (1) Zdecydowanie polecam tego hydraulika. Miałem problem z instalacją... Kacper Joanna Kruk - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług tego hydraulika. Przyszedł na czas, był... Joanna Kruk
Wioletta Sz. - ocena (1) Hydraulik godny polecenia! Profesjonalne podejście do klienta, dokładność i... Wioletta Sz. Nadia - ocena (1) Hydraulik wykonał świetną robotę, naprawiając nasz przeciekający zlew. Był... Nadia Filip - ocena (1) Zleciłem wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej w całym domu. Prace zostały... Filip Anastazja - ocena (1) Czułam się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty hydraulika w moim domu.... Anastazja Dawid - ocena (1) Miałem awarię w domu i potrzebowałem pilnej interwencji. Hydraulik zjawił się... Dawid Piotr - ocena (1) Byłem pod wrażeniem profesjonalizmu tego hydraulika. Zajął się wymianą rur w... Piotr Renata - ocena (1) Hydraulik wykonał świetną robotę, a po zakończeniu prac zostawił wszystko w... Renata Alina - ocena (1) Profesjonalizm i fachowość to najlepsze słowa opisujące tego hydraulika.... Alina Alicja - ocena (1) Hydraulik okazał się nie tylko fachowcem, ale również bardzo miłą osobą.... Alicja Daniel Bocian - ocena (1) Muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony z usługi. Hydraulik pojawił się... Daniel Bocian Bednard - ocena (1) Kiedy zepsuł mi się bojler, bałam się, że naprawa będzie kosztowna. Ten... Bednard Newix - ocena (1) Polecam wszystkim Newix Leon B. - ocena (1) Zdecydowanie polecam tego hydraulika. Praca wykonana bardzo starannie, a po... Leon B. Angelika - ocena (1) Jestem pod wrażeniem umiejętności i podejścia do klienta. Hydraulik wykonał... Angelika Aga - ocena (1) Hydraulik był bardzo rzetelny i uczciwy. Dokładnie wyjaśnił, na czym polega... Aga Marcin - ocena (1) Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług hydraulicznych, ale muszę przyznać,... Marcin Heniek - ocena (1) Hydraulik wykonywał u mnie skomplikowaną wymianę instalacji w całym domu.... Heniek