Hallo Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

Staszek - ocena (1) Wszytko jak należy. Staszek Igor - ocena (1) Tule lat lojalnie korzystam z Waszych usług. A tu 27.12 taka niemiła... Igor Paażer - ocena (1) Na pewno nie tanio. Nie wiem kto napisał ten tekst o taniości, raczej bardzo... Paażer
n - opinia (1) Jechałam parę razy 2 razy zdarzyło się żeby kierowca nie był wredny. Z... n Leszek - opinia (1) Kierowca uprzejmy, samochód czysty. Nie mam żadnych zastrzeżeń i na pewno... Leszek Andre - opinia (1) Tanio i dobrze. Napewno jeszcze skorzystam. Andre Marta - opinia (1) Taxi zamówione o 16 na godz 18.30 Pani o 18.25 dzwoni z informacją ze nie ma... Marta Maja - opinia (1) Bardzo mili taksówkarze :) Jeżdżę często, obecnie czas oczekiwania przez... Maja Robert - opinia (1) Tragedia. Próbowałem zamówić taxi przez tel ale nie mogłem się dodzwonić. 6... Robert Daniel - opinia (1) Kiedyś była to jedna z lepszych firm w Trójmieście. Obecnie dramat...... Daniel Darek - opinia (1) Norma taksówka z miłym kierowcą mówiącym w języku polskim, bez żadnych... Darek Basia - opinia (1) Usługa została wykonana terminowo, powiadamianie SMS bardzo czytelne i... Basia Wszystko perfekcyjnie (1) Szybki dojazd, spieszyłem się na lotnisko, pomimo korków kierowcy udało się... Ania Odmowa wykonania zlecenia (4) Zamawiając taksówkę, zgłosiłam przewóz choinki o wysokości 1,90cm.... Jola Kpina (1) Nie polecam. Zamawiajac auto czas oczekiwania wynosil ok. 15-20 min. Po 20... Iga beznadzieja, nie dojezdzaja, najdrozsi w calej Polsce, nie ryzykuj (1) zle wstukali adres i nie dojechala. spozniona 15-20 min. podczas gdy sie... Anna Jednym słowem - tragedia. (1) Czekałem długo, 2 razy dłużej niż mi obiecano. Kierowca oczywiście w wieku... Qbic Dowóz zakupów na tel. (1) Cieszę się ze w końcu korporacja udostępnila zakupy przez tel. z wniesieniem... Aga Polecam (1) Wszystko zgodnie z moim życzeniem. Szybko, sprawnie i miło. Dziecko dojechało... Oli Polecam (1) Kierowcy uczynni ,pomocni ,czyste auta ,panowie schludnie ubrani polecam malma