PAWEL - opinia (1) .. OD 'A DO "z łącznie ze strona internetowa jest ok. flota ok. ....... PAWEL PAWEL - opinia (1) .. OD 'A DO "z łącznie ze strona internetowa jest ok. flota ok. ....... PAWEL Slawa - opinia (1) Jak najbardziej polecam. Korzystałam z tej firmy pierwszy raz i jestem... Slawa
Ira - opinia (1) Fast and great service. Definitely recommend. Ira Krystian - opinia (1) Polecam, szybka, sprawna obsługa. Napewno będziemy korzystać w przeszłości Krystian Denys - opinia (1) Самый лучший прокат автомобилей в Гданьске. Большой ассортимент авто,самые... Denys Mirosław Pietrzak - opinia (1) Tak jak w ocenie wszystko na szóstkę !!! Mirosław Pietrzak Daniel - opinia (1) Miła obsługa, godziny pracy dopasowują pod potrzeby klienta, auta spełniają... Daniel Paweł D. - opinia (1) Pełna ekastyka w podejściu do klienta. Auto czyste i jak w ofercie. Bez... Paweł D. Iwona - opinia (1) Kozystalam drugi raz i nie ostatni . Autko czyste, obsługa miła. Żadnych... Iwona Weronika - opinia (1) Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku! Korzystałam już kilkukrotnie i... Weronika Marecki - opinia (1) Bardzo dobra Wypożyczalnia .Polecam �Bardzo szybka obsługa ,rożnego rodzaju... Marecki Jarosław - opinia (1) Dwa wypożyczenia. Zero formalności. Obsługa przyjazna i konkretna. Tak... Jarosław Artur W - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem auto zadbane i czyste zero problemów! Artur W raf - opinia (1) Tanio szybko i sprawnie Wszystko od poczatku do końca OK Polecam! raf Tomasz - opinia (1) Firma godna polecenia. Bardzo profesjonalna obsługa klienta, samochód bardzo... Tomasz Grzegorz - opinia (1) Polecam jak najbardziej bardzo miła obsługa klienta formalności załatwione... Grzegorz W.Potrykus - opinia (1) Mila i fachowa obsluga,auta nowe bardzo dobrze wyposazone i utrzymane.Z... W.Potrykus Michal - opinia (1) Bardzo miła obsługa, profesjonalne i elastyczne podejscie do klienta.... Michal Artur - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony i napewno będę korzystał Artur