Dawid - ocena (1) Gorąco polecam! Korzystałem wielokrotnie różnymi pojazdami , zawsze więcej... Dawid Jacek Muszynski - ocena (1) Szybka tania przyjazna obsługa, zdecydowanie skorzystam jeszcze raz będąc w... Jacek Muszynski Joanna Piotrowska - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, zadowolona w 100% Joanna Piotrowska
Ewa - ocena (1) Najlepsza wypożyczalnia w Gdańsku. Samochody super, czyściutkie, przystępnie... Ewa Damian - ocena (1) Firma godna polecenia Damian Zbigniew Stepien - ocena (1) Wszystko sprawnie o bez problemu .Auta nowe zadbane , czyste i sprawne.... Zbigniew Stepien Aleksandra - ocena (1) Firma, która naprawdę dba o klienta i dostosowuje się do jego potrzeb. Pani z... Aleksandra Aleksandra S - ocena (1) Według mnie najlepsza firma w Trójmieście na wynajem długoterminowy!... Aleksandra S Michal K - ocena (1) Polecam, miła obsługa i zadbane auta w przystępnych cenach Michal K Krystian - ocena (1) Korzystałem już kilkukrotnie i zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Auta... Krystian Julia - ocena (1) Naprawdę polecam, jeszcze się nie zawiodłem na żadnym z aut, czyste,zadbane... Julia Daniel Urbański - ocena (1) Polecam. Jestem bardzo zadowolony z auta. Szybka i profesjonalna obsługa. Na... Daniel Urbański Marek - ocena (1) Naprawdę polecam, jeszcze się nie zawiodłem na żadnym z aut, czyste,zadbane... Marek Ania - ocena (1) Mila I profesjonalna obsluga Ania Grzegorz - ocena (1) Polecam , tanio , solidnie i bez żadnych komplikacji przy wynajmie . Grzegorz D.D - ocena (1) Korzystałem kilkukrotnie i nie raz jeszcze tam wrócę. Wszystko jak... D.D Mariusz - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z wypożyczalni, bardzo miła obsługa, profesjonalnie,... Mariusz Roman - ocena (1) Miła rzetelna obsługa. Możliwość dialogu i współpracy. Roman Radosław - ocena (1) Korzystałem kilkukrotnie i będę korzystał dalej. Super obsługa rezerwacji... Radosław Emil - ocena (1) Profesjonalne podejście, bardzo dobra obsługa. Emil