Hashi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos Restauracje

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 38

Top 3 trojmiejskich restauracji (1) Jestem gosciem restauracji od dawna i nigdy sie nie zawiodlem...czy to na... maras Dobre jedzenie, fajny wystrój i koniec (1) Obsługa lokalu jest na fatalnym poziomie. Bywałem tam parokrotnie, z różnych... Wiktor Mieszane uczucia (1) Wybrałam się z koleżanką. Albo miałyśmy wyjątkowego pecha, albo lokal jest... Clio
Najlepsze sushi w Trójmieście (1) Jako stały bywalec muszę przyznać, że Hashi Sushi należy oceniać bardzo... Michał ryż twardy (1) byłem w Hashi w zeszłym tygodniu zamówiliśmy zestaw niestety był nie do... Maciek Dzień Dziecka w Hashi Sushi (1) Dla naszych pociech i przy pomocy pracowników Hashi Sushi urządziliśmy dla... Dominika i Marek Hashi Sushi (1) Naprawdę pycha! M Super i pyszne!!!!! (1) Jestem stałą klientką od samego początku istnienia restauracji. Jadam sushi w... BaDu Rodzinny obiad (1) Byłem wczoraj popołudniu z rodziną na kolacji, moja rodzina była pierwszy raz... Krzysztof Polecki po zwolnieniu najlepszego mastersushi - TRAGEDIA !!! (3) Byłam stałą klientką hashi sushi, wg mnie była to najlepsza restauracja sushi... Aneta Było SUPER obecnie jest SLABO! (1) Witam, do niedawna była to moja najlepsza restauracja Sushi z naciskiem na... Michal Najlepsi!! (1) Wczoraj odbyliśmy kurs sushi z Panem Tomkiem:)I z czystym sumieniem mogę taki... Magdalena Pysznie! (1) Przepysznie, szkoda, że dla mnie tak drogo:( jednak, ze względu na ceny w... Studentka Pysznie!! (1) Gorąco polecam, chyba najlepsze sushi w 3mieście. Przesympatyczna obsługa.... Gość Bardzo Dobrze:) (1) Pyszne jedzenie. Ładny wystrój.Dyskretna obsługa.Dogodny dojazd. Samochód... Agata stała klientka.. (1) było pyszne sushi, obsługa profesjonalna, nic do zarzucenia...ostatnio... gość pyszne sushi (1) Nigdy nie mam dość sushi z Hashi Sushi. Panowie, jak znudzi mi się menu,... Maggie Kocham sushi i tu najczęściej je jadam :) (1) Jakoś tak upodobałam sobie to miejsce. Bardzo ładny wystrój i pyszne sushi.... Alicja 50 ZL ZA BUTELECZKE SOSU SOJOWEGO!!?? (1) Jesteśmy stałymi klientami. Bardzo lubimy, a wręcz przepadamy za sushi z... Marta i Bartek Najlepsze (1) Hana sushi cenami nie grzeszy, ale jadło jest takie, że mucha nie siada!... Agata